Spektakl teatru cieni dla dzieci (Teatr Figur Kraków) - bilety

Ceny biletów od: 40 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2023-04-30, godz. 11:00:00 Artysta: Teatr Figurki - ,,Pan Twardowski" Miasto: Kraków Miejsce: Teatr Figur Kraków Adres: ul. Sławkowska 14,
(GPS: 50.0640042397415, 19.9375235644155) Kategoria: teatr

Opis wydarzenia

Spektakl-przygoda, którą powinien zobaczyć każdy młody odkrywca tajemnic! Poznacie historię pana Twardowskiego, składniki eliksiru niewidzialności i sposoby komunikacji z mieszkańcami księżyca! Razem z Wami, historię pana Twardowskiego, będzie odkrywał Kogut z Maramuresz, który wyruszył w daleką podróż do Krakowa, żeby poznać historię swojego stryjecznego praprapradziadka. Dawno temu do jego wioski przybył niejaki Twardowski i chwilę później ślad po przodku zaginął... Poszukiwania doprowadziły go do pewnej dziwnej piwnicy w Krakowie, gdzie poznaje młodą Pajęczycę. To ona stanie się przewodniczką po dawnych historiach i alchemicznych tajemnicach. Zapraszamy na piękną opowieść o dawnym Krakowie, wielkich marzeniach, kosmicznych podróżach i magii teatru cieni! 


Spektakl teatru cieni dla dzieci w wieku od 5. do 11. roku życia. 


Scenariusz i reżyseria: Dagmara Żabska
Obsada: Luna Sawka, Denys Lemaikin
Scenografia: Ewa Woźniak
Lalki: Agnieszka Polańska
Muzyka: Andrzej Bonarek
Choreografia: Dominika Szala
Produkcja: Marta Hankus, Andrzej Pietyra


Teatr Figurki to scena dla dzieci Teatru Figur Kraków, jedynego w Polsce profesjonalnego teatru cieni. Siedziba Teatru znajduje się w Krakowie, przy ulicy Sławkowskiej 14, ale ich spektakle można również oglądać na zaprzyjaźnionych krakowskich scenach (NCK, KTO, Cricoteka, SCKM).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Teatr Figurki - ,,Pan Twardowski" Różni artyści

Spektakl-przygoda, którą powinien zobaczyć każdy młody odkrywca tajemnic! Poznacie historię pana Twardowskiego, składniki eliksiru niewidzialności i sposoby komunikacji z mieszkańcami księżyca! Razem z Wami, historię pana Twardowskiego, będzie odkrywał Kogut z Maramuresz, który wyruszył w daleką podróż do Krakowa, żeby poznać historię swojego stryjecznego praprapradziadka. Dawno temu do jego wioski przybył niejaki Twardowski i chwilę później ślad po przodku zaginął... Poszukiwania doprowadziły go do pewnej dziwnej piwnicy w Krakowie, gdzie poznaje młodą Pajęczycę. To ona stanie się przewodniczką po dawnych historiach i alchemicznych tajemnicach. Zapraszamy na piękną opowieść o dawnym Krakowie, wielkich marzeniach, kosmicznych podróżach i magii teatru cieni! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Teatr Figurki - ,,Pan Twardowski" »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Dominik Chmurski improvisation (Skrzypce elektryczne)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
Alpine Muffy Kids Pink ochronniki suchu dla dzieci rowe
Alpine Muffy Kids Blue ochronniki suchu dla dzieci niebieskie

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl