1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. spektakl „Nisza”, reż. Janusz Stolarski Teatr Pod Fontanną (Sala Wielka CK Zamek) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - spektakl „Nisza”, reż. Janusz Stolarski Teatr Pod Fontanną (Sala Wielka CK Zamek) - bilety

spektakl „Nisza”, reż. Janusz Stolarski Teatr Pod Fontanną (Sala Wielka CK Zamek) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-03-21, godz. 18:30
Miasto: Poznań
Miejsce: Sala Wielka CK Zamek
Adres: Święty Marcin 80/82,

Kategoria: SpektaklSala Wielka CK Zamek

Opis wydarzenia

21.03., g. 18.30, Sala Wielka, bilety: 15 (normalne) i 10 (ulgowe)
spektakl „Nisza”, reż. Janusz Stolarski
Teatr Pod Fontanną
 
Niezwykle intymny, okraszony sporą dawką humoru spektakl przygotowywany przez Janusza Stolarskiego i jego podopiecznych jest autorskim zdarzeniem/projektem bazującym na bogatym doświadczeniu reżysera w teatrze alternatywnym oraz na osobistych doświadczeniach poszczególnych aktorów.
 
Janusz Stolarski - aktor, absolwent PWST im. Solskiego w Krakowie. Występował w: Drugim Studio Wrocławskim, Państwowym Teatrze w Kielcach, Teatrze Polskim w Poznaniu, grupie teatralnej Sekta Lecha Raczaka, Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu, Teatrze im. Kochanowskiego w Opolu, Teatrze Studio w Warszawie i Orbis Tertius Trzecim Teatrze Lecha Raczaka. Gościnnie brał udział między innymi w spektaklach „Don Juan” i „tryptyk wyspiański” w Teatrze Starym w Krakowie, „Rzeźnia Lila Róż” Teatru Usta Usta w reżyserii Marcina Libera oraz „Przypadki Pana von K.” Polskiego Teatru Tańca. Od 1994 roku współtworzy Stowarzyszenie Teatralne ANTRAKT. Jest laureatem wielu nagród za monodramy, w tym Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Jednego Aktora w Toruniu (1991) za „Ecce Homo”, nagrody specjalnej Jury Drugiego Międzynarodowego Festiwalu Monodramów Krajów Nadbałtyckich – Kowno 2010 za spektakl “Kod” i wielu innych. Od lat prowadzi warsztaty teatralne w kraju i za granicą (Niemcy, Rumunia, Mołdawia, Hiszpania, Francja).
 
Zespół, z którym na początku 2016r. podjął pracę Janusz Stolarski składa się z członków pracowni teatralnych działających przy „Domach pod fontanną” - dwóch ośrodkach zajmujących się rehabilitacją społeczno-zawodową osób po kryzysach psychicznych. Zakres pomocy jest bardzo szeroki - od arteterapii po pomoc w znalezieniu zatrudnienia i załatwianiu spraw urzędowych.
 
Reżyseria: Janusz Stolarski
Muzyka: Paweł Paluch
Światła: Arkadiusz Kuczyński, Jacek Raczkowiak
Występują: uczestnicy pracowni teatralnych Środowiskowego Domu Samopomocy "Zielone Centrum" oraz Środowiskowego Domu Samopomocy "Fountain House"
Produkcja: CK Zamek w Poznaniu
Szczegóły wydarzenia »
Centrum Kultury ZAMEK, Święty Marcin 80/82, 61-809 Poznań

Lokalizacja: 52.407469,16.918475


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl