1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Speaking Concert - Muzyka (r)ewolucji (Aula Uniwersytecka w Poznaniu) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Speaking Concert - Muzyka (r)ewolucji (Aula Uniwersytecka w Poznaniu) - bilety

Speaking Concert - Muzyka (r)ewolucji (Aula Uniwersytecka w Poznaniu) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-05-20, godz. 19:00
Miasto: Poznań
Miejsce: Aula Uniwersytecka w Poznaniu
Adres: Wieniawskiego 1,

Kategoria: KoncertAula Uniwersytecka w Poznaniu

Opis wydarzenia

Speaking Concert to niesamowite wydarzenie muzyczne, które łączy w sobie najznamienitsze utwory klasyczne z nowoczesnymi multimediami oraz charyzmatycznym komentarzem maestro Marcina Sompolińskiego.
 
Wielkie rewolucje posiadały swoje muzyczne emblematy. Rewolucja Francuska, Rewolucja Październikowa, wiele powstań narodowych połączonych było z utworami, które stanowiły ich artystyczny komentarz. Znamienne jest, że nieudane (bądź nieautentyczne) przewroty nie posiadały muzycznych "Identyfikatorów".
 
Wykonawcami koncertu będą m.in.:
 
Orkiestra Collegium F zespół złożony z wybitnych młodych i kreatywnych muzyków - studentów i absolwentów najlepszych polskich Akademii Muzycznych. Pełne pasji interpretacje Collegium F przysporzyły orkiestrze uznania ze strony melomanów i współpracujących z nią artystów. Przez ponad dziesięć lat swojej działalności Collegium F współpracowało z wieloma wybitnymi artystami. Do grona muzyków, z którymi orkiestra miała przyjemność pracować, należą m.in.: AudioFeels, Alicja Majewska, Artur Andrus, Irena Santor, Edyta Górniak, Tomasz Szymuś, Michał Szpak, Krzysztof Skiba, Bogusław Kaczyński, Mikołaj Adamczak, Joanna Horodko, Marzena Michałowska, Jacek Kortus, Krzysztof Jabloński, Dariusz Stachura, Paweł Skałuba, Iwona Hossa i wielu innych.
 
 
Marcin Sompoliński - dyrygent, profesor klasy dyrygentury Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. jest pomysłodawcą i realizatorem nowatorskiego cyklu multimedialnych koncertów edukacyjnych Speaking Concerts, które od blisko dekady cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i uznaniem publiczności w całym kraju.  Występował z wieloma orkiestrami symfonicznymi w kraju i za granicą, towarzysząc wybitnym solistom w najbardziej prestiżowych salach koncertowych.
 
Szczegóły wydarzenia »
Fundacja Fabryka Sztuki, Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

Lokalizacja: 52.408859,16.915745


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl