1. Start
  2. Artykuły
  3. Aktualności
  4. Sound'n'Grace promują nowy singiel. W tle m.im. Bruno Mars i kalifornijscy producenci
ARTYKUŁ: Aktualności - Sound'n'Grace promują nowy singiel. W tle m.im. Bruno Mars i kalifornijscy producenci

Sound'n'Grace promują nowy singiel. W tle m.im. Bruno Mars i kalifornijscy producenci

szukaj w artykułach:
fot. mat. prasowe

Polski chór Sound’n’Grace prezentuje najnowszy singiel, za którym stoją największe nazwiska branży muzycznej; od Bruno Marsa po Jeeve’a Ducornet.
Najnowszy singiel Sound’n’Grace nosi tytuł „Cut Through” i powstał we współpracy zespołu z amerykańskim wokalistą i kompozytorem Josefem Hedingerem, którego kilka innych kompozycji znajdzie się także na płycie, obecnie przygotowywanej przez zespół.

„Cut Through” to pierwsza w historii zespołu współpraca międzynarodowa. Nad piosenką pracowały topowe nazwiska świata muzycznego. Z Josefem Hedingerem przy utworze współpracowali 10-krotni zdobywcy nagród Grammy: Bruno Mars (jedna z największych gwiazd współczesnego popu) i Philip Lawrence. Współproducentem odpowiadającym za mix utworu jest Jeeve Ducornet (producent m.in. Britney Spears, Tupaca czy Carlosa Santany).
Materiał został nagrany w legendarnym hollywoodzkim studiu Record Plant, w którym powstawały płyty m.in. Justina Biebera, Ariany Grande, Katy Perry, Seleny Gomez, Maroon 5, Kendrika Lamara czy Nicki Minaj.

„Cut Through” to poruszająca ballada, w której charyzmatyczny wokal Josefa i gospelowe brzmienia Sound’n’Grace dodają niezwykłej, muzycznej siły. Sound’n’Grace otwiera się na nowe perspektywy i możliwości, a propozycja kooperacji z plejadą nazwisk o tak wybitnym dorobku artystycznym jest wymarzonym startem w nowy rozdział kariery zespołu, a finałem będzie nowy krążek, który pojawi się jeszcze w tym roku.

Szczególny klip do singla powstawał podczas pandemii. Za jego realizację odpowiada jedna z czołowych holenderskich agencji.

CUT THROUGH
Music by: Joseph Hedinger
Executive Producers: Bruno Mars, Philip Lawrence
Lyrics by: Joseph Hedinger
Produced by: Joseph Hedinger
Mixed By: Jeeve Ducornet

youtube=http://www.youtube.com/watch?v=PeybU7vYh70]

FB: www.facebook.com/soundngrace/
IG: www.instagram.com/soundngrace/


***
Sound'n'Grace: Polski chór, który jako jedyny w Europie, a może i na świecie, przedostał się do tzw. mainstreamu. Nominowani do MTV MUSIC Awards w kategorii Najlepszy Polski Artysta, laureaci Najlepszego Debiutu Eska Music Awards. Ich utwory, m.in. Dach, Możesz Wszystko, 100 czy Idealnie, tygodniami utrzymywały się na listach przebojów w całym kraju, zbierając także statuetki np. Radiowy Przebój Roku SuperHit Festiwalu w Sopocie. Są częstymi gośćmi wielu programów muzycznych, koncertów telewizyjnych, największych polskich festiwali. Mają na koncie współpracę sceniczną lub fonograficzną m.in. z Marylą Rodowicz, Beatą Kozidrak, Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim, Krzysztofem Cugowskim, Krystyną Prońko, Sylwią Grzeszczak, Margaret, Kamilem Bednarkiem, Mrozem czy Afromental.

Josef Hedinger: Amerykański, kompozytor, producent i wokalista. Kojarzony przez polską publiczność jako wykonawca piosenek "About Being Alone" (1. miejsce na listach Radia Zet czy Radia Eska) czy "One Wish Us". Swój debiutancki album wydał w Polsce i Indonezji z Warner Music Group. W Polsce występował na Sopot Festival czy Eska Music Awards, w Los Angeles grał w legendarnych salach koncertowych i klubach m.in. The House of Blues, The Viper Room, The Troubadour, The Key Club, The Temple Bar, The Pig n Whistle Club, Four Leaf, Room 5, Cordiale Club. Obecnie producent, kompozytor i autor tekstów współpracujący z firmami publishingowymi w USA i Holandii, które dostarczają utwory na wiele rynków muzycznych głównie w Europie. Współpracował z wieloma producentami i wykonawcami m.in. z Robem Knoxem, Philipem Lawrencem, Bruno Marsem, Hirshem Gardnerem, Lennie'm Petzem, Hind Larousi, Jeev'em i wieloma innymi.kategoria: Aktualności
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl