1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
  4. SMOLIK // KEV FOX - REGRETFULLY YOURS TOUR 2016
ARTYKUŁ: Wydarzenia muzyczne - SMOLIK // KEV FOX - REGRETFULLY YOURS TOUR 2016

SMOLIK // KEV FOX - REGRETFULLY YOURS TOUR 2016

szukaj w artykułach:

Od ostatniej wizyty w Starym Maneżu duet SMOLIK // KEV FOX zdołał odebrać m.in. Fryderyka za album roku 2015 w kategorii: elektronika/alternatywa oraz zagrać szereg klubowych koncertów i letnich festiwali, w tym między innymi podczas Olsztyn Green Festival czy Tauron Nowa Muzyka.
Teraz wracają do Starego Maneżu żeby zagrać koncert z udziałem wyjątkowych gości - Johna Portera i Natalii Grosiak. Jako support wystąpi zespół Makabreski.

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.
Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera.
Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).
Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż...11 grudzień 2016 (niedziela), godz. 19:00
STARY MANEŻ, ul. Słowackiego 23, Gdańsk Garnizon

BILETY:
przedsprzedaż / w dniu koncertu
- miejsca stojące 60 zł / 70 zł
- miejsca siedzące antresola 75 zł / 85 zł
do nabycia online na www.starymanez.pl oraz w kasie Starego Maneżu.

STARY MANEŻ
Ul. Słowackiego 23, Gdańsk
www.facebook.com/StaryManez
www.starymanez.pl
tel. 602 308 278
[email protected]


kategoria: Wydarzenia muzyczne
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl