1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Slaves (Hydrozagadka) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Slaves (Hydrozagadka) - bilety

Slaves (Hydrozagadka) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 69.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-10-19, godz. 20:00
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hydrozagadka
Adres: 11 listopada 22,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

wejście - 19:00, start - 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert brytyjskiej formacji Slaves! Grupa zagra 19 października w warszawskiej Hydrozagadce!


Slaves jak na punkowy zespół przystało swoją karierę rozpoczęli od grania w undergroundowych pubach. Ich surowe brzmienie spodobało się Brytyjczykom tak bardzo, że dziś są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w swoim kraju. Pierwszą EP-kę wydali w 2012 roku, a dwa lata później podpisali kontrakt z Virgin EMI Records. Przełomowym rokiem okazał się dla nich 2015 – to wtedy wydali debiutancki album „Are You Satisfied?”, który znalazł się w pierwszej dziesiątce UK Albums Chart i otrzymali nominację do Mercury Prize oraz BBC Sound of 2015. Po osiągnięciu komercyjnego sukcesu Slaves kontynuują muzyczną drogę, wydając album „Take Control”, którego producentem jest Mike D – członek Beastie Boys, występujący też gościnnie w jednym z utworów („Consume or Be Consumed”). Ich twórczość obecnie jest doceniana przez najważniejsze muzyczne media (wysokie oceny od NME i Clash Music), a na Wyspach wyprzedają największe sale koncertowe.


Na 17 sierpnia zaplanowana jest premiera trzeciego studyjnego albumu Slaves - „Acts Of Fear And Love”. Krążek powstał przy współpracy z Jolyonem Thomasem, który odpowiada za produkcję m.in. U2 i Royal Blood – fani mogą się więc spodziewać najwyższej jakości dźwięków.


Choć Slaves dali się już poznać polskiej publiczności, będzie to ich pierwszy klubowy koncert! 


Zapraszamy!


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl