1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Skok w bok (Teatr Capitol) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Skok w bok (Teatr Capitol) - bilety

Skok w bok (Teatr Capitol) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-06-28, godz. 18:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Capitol
Adres: Marszałkowska 11500-112 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

SKOK W BOK
(Fringe benefits)

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?
Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Obsada
Monika Krzywkowska/ Anna Iberszer/ Dorota Chotecka, Michał Milowicz/ Robert Wabich, Paulina Holtz/ Joanna Moro/ Andżelika Piechowiak, Jacek Kopczyński/ Sławomir Zapała, Michalina Sosna/ Magdalena Wróbel, Marta Chodorowska/ Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz/ Michał Malinowski

Reżyseria Andrzej Rozhin
Szczegóły wydarzenia »
Szanowni Państwo!

Warszawski Teatr Capitol wznowi swoją działalność z końcem lata. W ostatni weekend wakacji, czyli 29 i 30 sierpnia, na obydwu scenach zainauguruje swój powrót spektaklami: „O co biega?” oraz „Klimakterium… i już”. Wszystkim Widzom, którzy zakupili bilety na lipcowe i sierpniowe spektakle, zostaną zaproponowane nowe, dogodne terminy, w których będą mogli odwiedzić teatr.

Przez okres wakacyjny instytucja będzie przygotowywać się do bezpiecznego i komfortowego przyjęcia gości. Trwają intensywne prace remontowe teatru oraz odbywa się zaopatrzenie zaplecza sanitarnego. Z końcem sierpnia obie sceny w pełnej gotowości zostaną otwarte dla Widzów.

A tymczasem nieustannie zapraszamy na live czaty z Aktorami, które odbywają się regularnie na profilu facebookowym Teatru Capitol. W lipcu ruszają również próby do nowego spektaklu, którego premiera planowana jest na październik tego roku.

Przypominamy, że we wrześniu otworzymy sezon teatralny premierą spektaklu przeniesionego z marca tego roku – „A mi to rybka!”. W wyśmienitej komedii, w reżyserii Marcina Sławińskiego, wystąpią m.in. Joanna Koroniewska, Daria Widawska, Łukasz Nowicki, czy Paweł Koślik.

Do zobaczenia w Teatrze Capitol!

Jednocześnie informujemy, że spektakl "Skok w bok" zaplanowany na 17.09.2020 został odwołany.


Bilet wstępu: 126.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl