1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Skok w bok (Teatr Capitol) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Skok w bok (Teatr Capitol) - bilety

Skok w bok (Teatr Capitol) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-08-25, godz. 19:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Capitol
Adres: Marszałkowska 11500-112 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

SKOK W BOK
(Fringe benefits)

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?
Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Obsada
Monika Krzywkowska/ Anna Iberszer/ Dorota Chotecka, Michał Milowicz/ Robert Wabich, Paulina Holtz/ Joanna Moro/ Andżelika Piechowiak, Jacek Kopczyński/ Sławomir Zapała, Michalina Sosna/ Magdalena Wróbel, Marta Chodorowska/ Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz/ Michał Malinowski

Reżyseria Andrzej Rozhin
Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: 129.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl