1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. SEKS DLA OPORNYCH (Aula Artis) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - SEKS DLA OPORNYCH (Aula Artis) - bilety

SEKS DLA OPORNYCH (Aula Artis) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-12-02, godz. 17:30
Miasto: POZNAŃ
Miejsce: Aula Artis
Adres: Kutrzeby 1061-719 POZNAŃ,
Opis wydarzenia

Michele Riml SEKS DLA OPORNYCH (Sexy Laundry)

Tłumaczenie: Hanna Szczerkowska

Reżyseria / opr. muz.: Henryk Jacek Schoen

Scenografia: Joanna Schoen

Choreografia:  Jarosław Staniek

Reżyseria świateł:  Marek Oleniacz

Asystent reżysera / inspicjent / sufler: Sylwia Domin

Występują: Alina Kamińska/ Katarzyna Litwin (Alice Lane), Krzysztof Bochenek/ Łukasz Żurek /gościnnie/ (Henry Lane)

Komedia romantyczna z morałem małżeńskim w tle. Czy Twój związek po latach jest dalej szczęśliwy, czy wymaga specyficznej kuracji? W diagnozie i terapii pomoże Seks dla opornych. Czy weekend w hotelu pełen wyrafinowanych przyjemności zmysłowych będzie lekarstwem na rozbudzenie Twojej namiętności? Nie czuję się moralizatorem ani nauczycielem – mówi reżyser – i nie uzurpuję sobie praw do tego, by wyreżyserowany przeze mnie spektakl miał kogokolwiek czegoś nauczyć. Ale z całą pewnością zaprosiłbym te osoby, które nie widzą potrzeby, by być dalej razem. Chciałbym, żeby zobaczyli, że dobra rozmowa i wsłuchanie się w drugiego człowieka mogą pomóc wzajemnym relacjom.

Michele Riml jest cieszącą się dużym uznaniem krytyków dramatopisarką z Vancouver, której sztuki spotykają się z życzliwym przyjęciem także poza Kanadą. Zadebiutowała w wieku 17 lat. Dziś ma już na koncie kilkanaście dramatów wystawianych również poza ojczyzną. Seks dla opornych jest jej największym krajowym i międzynarodowym przebojem.


Henryk Jacek Schoen jest reżyserem filmowym i teatralnym, a także od 16 lat dyrektorem Naczelnym i Artystycznym Teatru Bagatela. Studiował chemię przemysłową na Politechnice Krakowskiej, filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a przez rok reżyserię teatralną w krakowskiej PWST. Do kinematografii trafił jako wykonawca epizodów jeździeckich i kaskaderskich. Został asystentem Stanisława Różewicza; był II reżyserem w zespołach „Tor” i „X”, gdzie współpracował m.in. z Agnieszką Holland, Krzysztofem Kieślowskim, Feliksem Falkiem i Laco Adamikiem. Ministerialne uprawnienia reżysera filmów fabularnych uzyskał w 1984 dzięki wyreżyserowanemu rok wcześniej wg własnego scenariusza Wirowi. W lutym 2014 wyreżyserował w Bagateli dobrze przyjętą przez publiczność i krytykę Prawdę Floriana Zellera.


Szczegóły wydarzenia »


Miejsce siedzące: 120.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 100.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl