1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
  4. SCENOZSTĄPIENIE | MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR
ARTYKUŁ: Wydarzenia muzyczne - SCENOZSTĄPIENIE | MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR

SCENOZSTĄPIENIE | MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR

szukaj w artykułach:

09/06/2019
Stadion Śląski, Chorzów

Miuosh, Jimek, Smolik oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia zapraszają na wyjątkowe wydarzenie! Już w czerwcu po raz ostatni wystąpią na jednej scenie! Zaprezentują dwa kultowe już projekty: Miuosh x Jimek x NOSPR oraz Miuosh | Smolik | NOSPR. Oprócz artystów, których znamy z projektów Miuosha, na scenie wystąpią nieoczekiwani gości specjalni. Artyści przygotowują również nowe, premierowe aranżacje utworów. Szykujcie się na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, gdy w nowej siedzibie NOSPR w Katowicach Miuosh, Jimek i orkiestra NOSPR wystąpili ze swoim projektem Zaprezentowali niezwykłe widowisko - hip-hop w wydaniu symfonicznym. Cały projekt okazał się ogromnym sukcesem. Za aranżację muzyki odpowiadał Jimek, o którym zrobiło się głośno m.in. po tym, gdy jego remiks piosenki Beyonce pokonał 3 000 innych utworów i trafił na płytę wokalistki.

W niespełna trzy lata od projektu Miuosh x Jimek x NOSPR, katowicki raper powiększył swój dorobek o kolejne 4 albumy, a lista projektów muzycznych oraz kolaboracji urosła do gigantycznych rozmiarów. Współpracując z Katarzyną Nosowską, Budką Suflera, BAJMem, Piotrem Roguckim, Organkiem, T.Love, Darią Zawiałow czy Myslovitz, Miuosh udowodnił jak można łączyć ze sobą gatunki muzyczne pozornie odległe. Poszerzając tę mieszankę rapu, rocka i muzyki elektronicznej o udział Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, katowiczanin po raz kolejny wprowadził innowacje, których próżno szukać gdzie indziej. Tym razem do współpracy zaproszony został Andrzej Smolik - jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla wielu artystów, wydaje swoje autorskie płyty.
Ten projekt również okazał się strzałem w dziesiątkę, a koncerty wyprzedały się w kilkanaście minut.

9 czerwca na Stadionie Śląskim będzie można zobaczyć te wyjątkowe projekty po raz ostatni!

20 listopada, o godzinie 12:00 rusza sprzedaż biletów na www.ebilet.pl!
________________________________________

Ceny biletów:
- kategoria I (płyta, miejsca stojące): 99 PLN
- kategoria II (miejsca siedzące): 139 PLN
- kategoria III (miejsca siedzące): 159 PLN
- kategoria IV (miejsca siedzące): 199 PLN
Bilety dostępne tylko na www.ebilet.pl.kategoria: Wydarzenia muzyczne
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl