1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. ROOTZ UNDERGROUND (Klub Muzyczny Stary Klasztor) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - ROOTZ UNDERGROUND (Klub Muzyczny Stary Klasztor) - bilety

ROOTZ UNDERGROUND (Klub Muzyczny Stary Klasztor) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-02-04, godz. 20:00
Miasto: WROCŁAW
Miejsce: Klub Muzyczny Stary Klasztor
Adres: ul. Purkyniego 150-155 WROCŁAW,
Opis wydarzenia

Rootz Underground - gwiazda reggae z Jamajki zagra w Starym Klasztorze!


Miłośników tanecznych rytmów z Jamajki zapraszamy 4 lutego do Starego Klasztoru na koncert zespołu Rootz Underground!

Ich muzyka wymyka się łatwemu przyporządkowaniu do jednego gatunku. W brzmieniu Rootz Underground łatwo odnaleźć nie tylko klasyczne roots reggae, ale słychać w nim także elementy rocka, jazzu, hip-hopu, czy nowoczesnego dubu. Umiejętnie łącząc muzyczne wibracje ze świadomym, społecznie zaangażowanym przekazem przebyli długą drogę z małych, jamajskich klubów na sceny największe sceny reggae na Jamajce i niemal na całym świecie.
W swojej ojczyźnie wielokrotnie występowali na najbardziej prestiżowych scenach takich festiwali, jak Sunsplash, Rebel Salute, Welcome to Jamrock, Reggaelution, czy Sumfest and Air Jamaica Jazz & Blues.
Debiutancki album zespołu „Movement” (2008) spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony fanów, jak i krytyków, co pozwoliło rozpocząć karierę w Europie (pierwszy występ w 2009 r.) i Ameryce Północnej. Rootz Underground grali m.in. na festiwalach Summerjam, Reggae Sunska, Roskilde.
Ich pozycję ugruntował wydany w 2010 roku album „Gravity” zawierający takie przeboje, jak „Unknown Soldier”, czy „Power To The People”.
Rootz Underground dzielili scenę z wieloma gwiazdami muzyki reggae, z których najbardziej znani to Gregory Isaacs, Stephen Marley, Ziggy Marley, Israel Vibration, The Wailing Souls, Alpha Blondy, Toots and The Maytals oraz Dean Fraser, Anthony B i and Tarrus Riley.
Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: 40.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl