1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
  4. PWM na Targach Co Jest Grane
ARTYKUŁ: Wydarzenia muzyczne - PWM na Targach Co Jest Grane

PWM na Targach Co Jest Grane

szukaj w artykułach:
W dniach 24-25 listopada 2012 r. (godz. 11:00-19:00) Polskie Wydawnictwo Muzyczne będzie jednym z wystawców Targów Co Jest Grane, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Na stoisku PWM będzie można znaleźć publikacje nutowe – polskie i importowane – z muzyką rozrywkową (m.in. Adele, Muse, U2, Michael Bublé), filmową (muzyka Wojciecha Kilara, Howarda Shore’a, Johna Williamsa i in.) oraz jazzem (m.in. Diana Krall, Oscar Peterson, John Coltrane), w opracowaniach na różne instrumenty i o różnym stopniu trudności.
Podczas Targów zostanie zaprezentowana jazzowa nowość – „Lobagola” Janusza Muniaka – zawierająca 8 nigdy wcześniej niepublikowanych utworów kompozytora. Pozycja ta zapoczątkowuje nową serię wydawniczą Polish Jazz Ever, w ramach której PWM będzie wydawać utwory znakomitych polskich jazzmanów. Prawdziwa gratka dla fanów jazzu!

Nie zabraknie również upominków i gadżetów muzycznych – parasoli, zakładek, foremek˗nutek, magnesów oraz wielu innych zaskakujących drobiazgów, które ucieszą melomanów, hobbystów, muzyków profesjonalnych i amatorów.


kategoria: Wydarzenia muzyczne
Katalog muzyczny dopisz się »

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl