PRZYBYŁ | 08.12.22 | POZNAŃ | Scena na Piętrze (Scena na Piętrze - Biblioteka) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2022-12-08, godz. 20:00 Miasto: Poznań Miejsce: Scena na Piętrze - Biblioteka Adres: Masztalarska 8,
Kategoria: Koncert

Scena na Piętrze  - Biblioteka

Opis wydarzenia

PRZYBYŁ

Poznań, 08.12.2022
godz. 20:00
Scena na Piętrze, Masztalarska 8.

Bilety w cenie:
40 PLN w przedsprzedaży
50 PLN w dniu koncertu
dostępne są online oraz stacjonarnie w kasie Kina Muza.

Po trzech latach od debiutanckiego albumu „Megafon”, zespół Sławomira Przybyła powraca do Poznania, aby zaprezentować nowy materiał. Podczas występu w Scenie na Piętrze muzycy wykonają prapremierowo najnowsze, niepublikowane wcześniej kompozycje Przybyła składające się na drugi album zespołu. Każdy koncert Przybyła to osobliwy muzyczny performance, oparty o improwizację oraz międzygatunkowy dialog.

PRZYBYŁ – to zespół Sławomira Przybyła – gitarzysty, autora piosenek pochodzącego z Poznania. W 2013 roku zaprosił on do współpracy instrumentalistów z Wielkopolski - wywodzących się z różnych nurtów muzycznych oraz zespołów. PRZYBYŁ w swojej muzyce łączy tradycje piosenki autorskiej, jazzu, rocka oraz bluesa.

W kwietniu 2019 roku PRZYBYŁ zakwalifikował się do finałów eliminacji do Pol’and’rock Festiwal. W 2020 roku zespół przygotował oprawę muzyczną do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej w studio TVN w Warszawie na podstawie hymnu WOŚP-u - kompozycji Wojciecha Waglewskiego o tytule „Karnawał”.

Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów klubowych oraz plenerowych w całej Polsce. Supportował między innymi takie zespoły jak: Muchy, Luxtorpeda czy Hańba. Ich występy charakteryzują się osobliwą dramaturgią oraz improwizacją. Piosenka proponowana przez PRZYBYŁA jest pretekstem do muzycznej interakcji, łamania klasycznej jej formy oraz do współpracy z publicznością.

*zakup biletu oznacza akceptację regulaminu umieszczonego na stronie estrada.poznan.pl oraz na bilety24.pl

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Szczegóły wydarzenia » Estrada Poznańska, Masztalarska 8, 61-767 Poznań

Lokalizacja: 52.410129,16.932846

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Rachel Barton Pine zaprasza na swoje koncerty w Polsce

Instrumenty i sprzęt muzyczny

DTS Scena 300/500 reflektor PC
DTS Scena 650/1000 reflektor PC
DTS Scena 650/1000 reflektor Fresnel
DTS Scena 2000 PC ANTI-HALO

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl