Premiera płyty Andrei Bocellego już 22 kwietnia!

Specjalna edycja bijącego rekordy popularności albumu Cinema, zawierająca pełne nagranie koncertu oraz całkowicie nowe utwory, zostanie wypuszczona na rynek 22 kwietnia*. Będzie to przedsmak koncertu, który 26 czerwca odbędzie się na Stadionie Legii w Warszawie.

W tej specjalnej edycji albumu, genialny tenor Andrea Bocelli wykona utwory z najbardziej legendarnych dzieł światowej kinematografii. Artysta zaprezentuje je podczas oszałamiającego koncertu nakręconego w prestiżowym Dolby Theatre w samym sercu Hollywood. Koncert będzie możliwy do obejrzenia lub odsłuchania jako część specjalnej edycji CD i DVD, zawierającej także nieopublikowane wcześniej nigdzie utwory. Nagranie z występu zostanie także wypuszczone do sprzedaży jako samodzielne DVD, a także w formacie Blu Ray. Co więcej, użytkownicy sprzętu firmy Apple będą mogli zobaczyć go w aplikacji Apple Music na swoich tabletach lub smartfonach. A to wszystko już 22 kwietnia.
Piosenki, które Bocelli wykonał podczas koncertu w Dolby Theatre w dużej mierze pochodzą z filmów nagrodzonych Oscarami. Są to pozycje, które zapisały się w kulturze i sercach widzów na całym świecie. Doktor Żywago, Love Story, Ojciec Chrzestny, Życie jest piękne, Listonosz, czy Śniadanie u Tiffany’ego to ponadczasowe filmy, które zachwycają kolejne pokolenia. Nie zabraknie także wykonów z poruszających serca musicali, takich jak West Side Story oraz Evita.
Podczas koncertu na scenie obok Bocellego i producenta przedsięwzięcia Davida Fostera pojawią się aktorzy, aby opowiedzieć o tych legendarnych produkcjach filmowych. To jednak nie koniec niespodzianek. John Travolta, Ryan O’Neal, Ali McGraw oraz Andy Garcia będą towarzyszyć wokalistce Nociole Scherzinger podczas wykonu utworu Don’t Cry For Me Argentina z musicalu Evita. Zdaniem Bocellego muzyka filmowa jest wyjątkowym artystycznym skarbem. Jego budzący podziw głos, zaprezentowany w zupełnie nowych aranżacjach, tchnął powiew świeżości w część najwybitniejszych filmowych utworów muzycznych skomponowanych przez światowej sławy kompozytorów - od Leonarda Bernsteina po Ennio Morricone.
Andrea Bocelli ma na swoim koncie ponad 80 milionów albumów sprzedanych na całym świecie. Jego gwiazdę od sześciu lat można podziwiać w hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Występuje zawsze przed najlepszą publicznością, pośród której pojawili się m.in. trzej prezydenci Stanów Zjednoczonych oraz trzej papieże. W tym roku polscy fani artysty będą mogli nacieszyć się nim podwójnie – po raz pierwszy oglądając relację z Dolby Theatre, a potem w czerwcu, podczas wyjątkowego koncertu Bocellego na Stadionie Legii w Warszawie.

Powiązane Video Wszystkie video

King Crimson - Prelude: song of the gulls
49 edycja Wratislavia Cantans
Premiera teledysku Klezmafour i Orkiestry Filharmonii w Szczecinie
Justyna Philipp i kwartet złożony z profesorów Akademii Muzycznej w Gdańsku

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Barczak ramka specjalna 25x16x10cm z panelem przednim
Reloop RP-6000 MK6 Ltd. gramofon Direct Drive
Numark PT-01 USB przenośny gramofon
Reloop CD Wallet 96 digital camo

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl