Postprodukcja audio i video – zadanie dla specjalistów

Jako odbiorcy widzimy już gotowe i opracowane filmy, ścieżki dźwiękowe czy też pełne produkcje.

Czasami na chwilę przy nich przystaniemy, czasami się zachwycimy, a często przemykają one obok nas niczym niezauważone. Kolejna reklama, kolejny klip video, kolejna na pozór zwyczajna piosenka lub film na YouTube. W rzeczywistości jednak wszystkie te większe lub mniejsze produkcje zostały stworzone w bardzo skomplikowanym procesie, a nierzadko czuwało nad nimi wiele osób z różnych branż, łącząc swoje siły, by efekt końcowy był doskonały.

Produkcja audio – zleć zadanie specjalistom

W profesjonalnym studio postprodukcyjnym fdrstudio.pl będziemy mogli zazwyczaj nie tylko nagrać doskonałej jakości audio, ale również dźwiękowcy zajmą się dostarczonymi przez nas nagraniami. W przypadku, gdy ich jakość będzie pozastawiała nieco do życzenia, będziemy mogli poprawić to w procesie postprodukcji, dograć ścieżki, a nawet zaaranżować zupełnie nowe brzmienie w oparciu o posiadane przez studio nagrania. Nierzadko również takiego typu studio współpracuje bardzo szeroko z muzykami i twórcami po to, by każdemu klientowi zaproponować jak najwięcej. Dom produkcyjny będzie w stanie także zaproponować nam przygotowanie dubbingu, a nawet dogranie poszczególnych fragmentów do przesłanego już przez nas materiału. Efekt finalny prac w domach produkcyjnych zwykle jest efektem końcowym całego projektu i może trafić do odbiorcy.

Profesjonalna produkcja video

W domu produkcyjnym opracowane zostanie video w sposób taki, by finalny odbiorca uzyskał doskonałej jakości klip, reklamę, film lub też inną produkcję zgodną z naszą wizją. Dzięki szerokim możliwościom animacyjnym zazwyczaj możemy wręcz dogrywać efekty specjalne lub zmieniać wykonane przez nas do tej pory nagrania. Domy produkcyjne są również w stanie produkować pełne, jakościowe nagrania na YouTube, a także spoty reklamowe czy nawet pełne filmy. Często sporą pracą do wykonania pozostaje dopracowanie zgrania dźwięku i obrazu w taki sposób, by przekaz był spójny. To nie tylko kwestia timingu, ale również dobrania odpowiednich efektów audio do barwy dźwięku czy też jego głośności. W ten sposób tworzone są doskonałej jakości, harmonijne nagrania. Co bardzo ważne wszystkie tego typu prace wykonywane są zwykle w oparciu o najnowocześniejsze technologie, sprzęt i oprogramowanie.

Możliwości studia postprodukcyjnego:

Powiązane Video Wszystkie video

Wolfgang Amadeus Mozart - Aria Królowej Nocy
J. S. Bach - Suita orkiestrowa Nr 2 BWV 1067 - Uwertura
Piotr Kościk - Chopin Liszt - CD Promo Video
W Ogrodzie Dźwięku - Video-Art Meditation on Penderecki

Instrumenty i sprzęt muzyczny

ZooM Q2N-4K cyfrowy rejestrator audio / video
Kramer Electronics VS-6EII 4x4 Video & Audio Matrix Switcher
MixVibes VFX Software oprogramowanie dla DJ′w Audio/Video
ZooM Q2 HD cyfrowy rejestrator audio / video (srebrny)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl