Polskie Wydawnictwo Muzyczne otwiera nowy nabór wniosków do projektu TUTTI.pl. Od 19 października można składać wnioski według nowych zasad

Uwzględniając potrzeby i oczekiwania środowiska muzycznego oraz w reakcji na bieżące wydarzenia związane z sytuacją pandemiczną, Polskie Wydawnictwo Muzyczne zmienia formułę jednego ze swoich najbardziej popularnych projektów – TUTTI.pl.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach układanie planów koncertowych jest szczególnie trudne. Wiemy jednak, że takie plany większość instytucji czyni, mając nadzieję na ich niezakłóconą warunkami zewnętrznymi realizację. By to Państwu ułatwić oraz niezmiennie zachęcając do programowania muzyki rodzimych kompozytorów uruchamiamy – na nowych zasadach – nabór wniosków do projektu TUTTI.pl.

Wraz z otwarciem kolejnego naboru informujemy, że:
• wnioski składać można w trybie ciągłym,
• ocena formalna wniosków odbywać się będzie w systemie kwartalnym,
• wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej,
• wprowadzamy zasadę, że na jednym wniosku zgłaszamy jeden utwór,
• nowy regulamin, uwzględniający zmiany oraz uaktualnione wzory dokumentów dostępne są na stronie www.tutti.pwm.com.pl,
oraz
• szczególnie zachęcamy do zgłaszania wszelkich działań online, w tym rejestracji i nadań w formie audio i video, jako tych rozwiązań, które w obecnej sytuacji ułatwiają dostęp do sztuki,
• kwota dofinansowania wypożyczenia materiałów wykonawczych pozostaje na niezmienionym poziomie: to wciąż aż 70%!,
• dofinansowanie dla podmiotów edukacyjnych sumuje się z ich standardowym rabatem 50%, co łącznie daje aż 85% zniżki od wyceny wyjściowej,
• w przypadku pytań i wątpliwości w gotowości pozostaje do Państwa dyspozycji zespół PWM z koordynatorem TUTTI.pl na czele.

Co w praktyce oznacza tryb ciągły składania wniosków oraz ich ocena w trybie kwartalnym? Począwszy od 19 października wnioski o dofinansowanie w ramach TUTTI.pl mogą wpływać do PWM bez ograniczeń terminowych. Oznacza to, że już w październiku można złożyć dokumenty dotyczące wykonań zarówno styczniowych, jak i późniejszych – choćby czerwcowych. Ze względów organizacyjnych wnioski będą oceniane raz na kwartał. W danym kwartale ocenie poddane zostaną wszystkie wnioski, które wpłyną do ustalonego terminu przed posiedzeniem zespołu eksperckiego. Szczegółowy harmonogram na najbliższy rok wygląda następująco:

Dla usprawnienia procesu składania wniosków rezygnujemy z dostarczania ich w papierowej formie i prosimy o wysyłanie ich wyłącznie drogą elektroniczną. W zakładce materiały do pobrania na stronie www.tutti.pwm.com.pl znajdują się niezbędne do złożenia wniosków dokumenty: regulamin, katalog utworów wraz z ich wyceną oraz aktualne formularze. Jak do tej pory, należy je wypełnić wydrukować i opatrzyć podpisami. Odmiennie od lat ubiegłych – przyjmujemy wyłącznie SKANY wysyłane pocztą elektroniczną na adres: [email protected]. O przyjęciu wniosku decyduje data wpłynięcia do skrzynki mailowej.

Zaczynamy! Nabór wniosków w nowym trybie uruchamiamy 19 października. By mogły zostać ocenione na najbliższym posiedzeniu ekspertów, muszą wpłynąć do PWM do 15 listopada. Wyniki naboru zostaną opublikowane na stronach www.tutti.pwm.com.pl oraz www.pwm.com.pl.

Po raz 6 zachęcamy: GRAJMY TUTTI MUZYKĘ POLSKĄ!

Projekt TUTTI.pl realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ŚLEDŹ NAS:
FACEBOOK www.facebook.com/PWMEdition/ 
INSTAGRAM www.instagram.com/pwm.com.pl/ 
TWITTER twitter.com/PWMedition 
WWW pwm.com.pl/ 
YOUTUBE www.youtube.com/user/PWMEdition/

Polskie Wydawnictwo Muzyczne jest instytucją kultury od 75 lat specjalizującą się w wydawaniu materiałów nutowych oraz książek z zakresu muzyki klasycznej, jazzu i muzyki filmowej. Szeroka oferta wydawnicza Oficyny obejmuje dzieła muzyki dawnej i współczesnej, repertuar polski i światowy, nuty przeznaczone dla amatorów i specjalistów, publikacje o charakterze pedagogicznym, naukowym i popularnym oraz obszerny katalog wydawnictw książkowych i leksykograficznych. PWM to jedna z najważniejszych instytucji muzycznych w Polsce, promująca wśród zagranicznych partnerów twórczość rodzimych kompozytorów, jest także przedstawicielem czołowych zagranicznych wydawców na terenie kraju. Odpowiadając na oczekiwania współczesnego odbiorcy, PWM poszerzyło swoją działalność o nową markę fonograficzną – Anaklasis. Jako wydawca Ruchu Muzycznego Oficyna stwarza przestrzeń dla artystycznego dialogu i naukowej refleksji, wymiany myśli i kształtowania świadomości estetycznej. PWM inicjuje działania edukacyjne, będąc głównym organizatorem popularnych Dni Edukacji Muzycznej, Kursów Edytorstwa Muzycznego czy najnowszej ogólnopolskiej kampanii o prawie autorskim: „Jesteś twórcą – masz prawo”. Więcej: www.pwm.com.pl.

Powiązane Video Wszystkie video

Mikołaj Górecki - Jasności promieniste
Antonín Dvořák - Symfonia "Nowy Świat" - cz. 3
Antonín Dvořák - Symfonia "Nowy Świat" - cz. 2
Antonín Dvořák - Symfonia "Nowy Świat" - cz. 4

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Powroniak Jzef - Szkoa gry na gitarze i gitarze hawajskiej
American DJ zapach do dymu Tutti-Frutti 20ml
American DJ zapach do pynu do baniek - Tutti Frutti 20ml
AN Polskie Karaoke vol. 18 DVD

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl