1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
  4. POLSKIE RADIO WSPIERA POLSKICH ARTYSTÓW I OBNIŻA CENY ICH PŁYT
ARTYKUŁ: Wydarzenia muzyczne - POLSKIE RADIO WSPIERA POLSKICH ARTYSTÓW I OBNIŻA CENY ICH PŁYT

POLSKIE RADIO WSPIERA POLSKICH ARTYSTÓW I OBNIŻA CENY ICH PŁYT

szukaj w artykułach:
mat. prasowe

Najwybitniejsze nagrania Orkiestry Polskiego Radia, klasyka jazzu z radiowego archiwum, pop i rock w najlepszym rodzimym wydaniu, autorskie składanki Marka Niedźwieckiego oraz kolejne części kultowej kompilacji „Męskie Granie” – te i kilkaset innych tytułów wydanych przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia można kupić teraz w atrakcyjnej promocji. Celem akcji jest wsparcie rodzimych artystów, którzy nie grają obecnie koncertów.

W ramach akcji „Wspieramy polskich artystów” Agencja Muzyczna Polskiego Radia postanowiła obniżyć – do 15 kwietnia – cenę detaliczną płyt wydanych przez Polskie Radio, a wykonywanych przez polskich artystów. W ofercie znalazło się aż 471 tytułów, które można kupić ze zniżką 30% – W ten sposób chcemy pokazać solidarność z wydającymi u nas płyty rodzimymi artystami, którzy w wyniku epidemii koronawirusa nie mają możliwości grania koncertów – wyjaśnia Bogna Kowalska, dyrektorka Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Akcja wsparta jest działaniami promocyjnymi w internecie, na stronie sklepu Polskiego Radia oraz na Facebooku Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Więcej: www.sklep.polskieradio.pl.kategoria: Wydarzenia muzyczne
Katalog muzyczny dopisz się »

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl