Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski (Kino Wisła - Ośrodek Kultury) - bilety

Ceny biletów od: 26 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-10-17, godz. 17:00:00 Artysta: Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski Miasto: Brzeszcze Miejsce: Kino Wisła - Ośrodek Kultury Adres: ul. Narutowicza 1,
(GPS: 49.969796, 19.133822) Kategoria: teatr

Opis wydarzenia

Zapraszamy na pokaz magii i iluzji Finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego ! Program przeznaczony dla całej rodziny!

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"! Gołębie, papugi oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, przepołowienie i przebicie ostrzami asystentki oraz wiele innych trików! Zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię! Ilość miejsc mocno ograniczona!

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski Bartosz Lewandowski - Finalista Mam Talent 2018!

Magic Show to widowisko w nowoczesnym stylu przeznaczone dla całej rodziny! Podczas programu widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Reportaż: Muzyka na Szczytach 2015
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Zequinha de Abreu - Tico-Tico

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lewandowski Adam - Koldy w najatwiejszym ukadzie na fortepian
Harman Kardon BDS 800 kino domowe Blu-ray 5.1, 2 lata Gw. PL
Harman Kardon AVR 141 + DVD18 + HKTS9 kino domowe 5.1
Harman Kardon AVR 141 + DVD18 + HKTS16 kino domowe 5.1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl