1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Pogotowie Techno // The Next Stage Of Overdose [Parallx] (SODA Underground Stage) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Pogotowie Techno // The Next Stage Of Overdose [Parallx] (SODA Underground Stage) - bilety

Pogotowie Techno // The Next Stage Of Overdose [Parallx] (SODA Underground Stage) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 35.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-10-05, godz. 23:00
Miasto: Łódź
Miejsce: SODA Underground Stage
Adres: Plac Komuny Paryskiej 6,

Kategoria: imprezę

Opis wydarzenia


Po dziś dzień wspominamy marcową edycję Acid Overdose. Natomiast wiemy, że nie ma co żyć przeszłością, a historię należy pisać na nowo. Tym razem nad Łodzią zbiorą się czerwone chmury, z których spadnie deszcz żrących elektronicznych dźwięków, aby móc wspólnie oddać się niezapomnianej przygodzie spod znaku OVERDOSE.

„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Wierzymy w potencjał naszego miasta i dlatego wchodzimy na nowy, wyższy poziom organizacji undergroundowych eventów. Na drugą odsłonę imprezy, ponownie zaprosiliśmy znakomitych artystów, a wśród nich, jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy - Parallxa - niemieckiego producenta i DJ-a, członka – Label Group, wytwórni należącej do Kobosila. Już 5 października zaprezentuje swojego niezwykle energicznego seta, łódzkiej publiczności, która ponownie zgromadzi się w klubie Hidden Event Zone.
Oprócz wspomnianego artysty zagrają także: Juerga – DJ i promotor z wytwórni Urbanum, pochodzący z Poznania, na co dzień rezydent stolicy Techno – Berlina. Dopełnieniem line-upu drugiej edycji Overdose. będzie występ szybko rozwijającego się łódzkiego duetu - Expected Gates, który zdobywa coraz większe uznanie na krajowym podwórku oraz pochodzącego z Trójmiasta, Księcia Winyli – BSHK, którego występ zachwycił wszystkich podczas ostatniego After Overdose.


Line-Up:
Parallx
Juerga
BSHK
Expected Gates


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Łódź

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl