1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Poets Of The Fall - Warszawa (Proxima) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Poets Of The Fall - Warszawa (Proxima) - bilety

Poets Of The Fall - Warszawa (Proxima) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 79.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-04-27, godz. 19:00
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: Żwirki i Wigury 99a,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

Poets Of The Fall po raz pierwszy w Polsce!

Fińscy rockmeni - Poets Of The Fall - rozpoczęli swoją przygodę w 2003 roku, gdy wokalista zespołu - Marko - postawił wszystko na jedną kartę i sprzedał cały swój dobytek, aby zainwestować w miłość swojego życia - muzykę. Ich poczynienia rozpoczęły się od stworzenia studia nagraniowego w salonie Captaina - klawiszowca zespołu. Ich biuro zaś mieściło się w poobijanym samochodzie Olliego - gitarzysty. Rezultatem sesji nagraniowych była mieszanka rocka, popu, metalu i industrialu. Później do zespołu dołączyli także gitarzysta - Jaska, basista - Jani i perkusista - Jari.


Pierwszym singlem grupy została piosenka Late Goodbye, która dzięki grze Max Payne 2 dotarła do milionów słuchaczy i zapewniła jej międzynarodową rozpoznawalność.


Zespół wydał do tej pory sześć studyjnych albumów, z których każdy okazywał się wielkim sukcesem zarówno w rodzimej Finlandii, jak również poza nią. Kolejna płyta zatytuowana będzie Ultraviolet i zostanie wydana w październiku 2018. Krążek promuje singiel False Kings. Poets Of The Fall to jeden z najbardziej utytułowanych fińskich zespołów. Grupa zdobyła wiele nagród, w tym MTV Europe Music Award. Ich piosenki i teledyski mają setki milionów wyświetleń na Youtubie i w portalach streamingowych. Zespół koncertował po całym świecie, ale dopiero w kwietniu wystąpi w Polsce po raz pierwszy. Poeci zagrają 26. Kwietnia w Kwadracie w Krakowie i dzień później w warszawskiej Proximie.Koncerty: 26.4.2019 - Kwadrat, Kraków 
https://www.facebook.com/events/662745510777897/


27.4.2019 - Proxima, Warszawa 
https://www.facebook.com/events/349920892417924/


Promotor: Fource Entertainment, www.fource.pl


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl