Pianina cyfrowe Casio — przegląd nowości

Firma Casio od dziesięcioleci produkuje instrumenty klawiszowe. Celem inżynierów pracujących nad pianinami cyfrowymi było stworzenie przenośnego, elektronicznego urządzenia, emitującego dźwięk prawdziwego fortepianu. Mimo że marka ma na koncie wiele udanych modeli, wciąż powstają nowe pianina cyfrowe. Sprawdź, jakie powinno być pianino cyfrowe dla początkujących, które pianino cyfrowe zapewnia pełny, intensywny dźwięk i na jakie funkcje pianin cyfrowych warto zwrócić szczególną uwagę, zanim wybierzesz wymarzony instrument!

Sprawdź, jakie powinno być pianino cyfrowe dla początkujących, które pianino cyfrowe Casio zapewnia pełny, intensywny dźwięk i na jakie funkcje pianin cyfrowych warto zwrócić szczególną uwagę, zanim wybierzesz wymarzony instrument!

Pianino cyfrowe Casio PX-S7000

Tym, co rzuca się od razu w oczy w przypadku Casio PX-S7000, jest kolor. Wydawać by się mogło, że barwa obudowy ma najmniejsze znaczenie dla muzyka, a jednak często kupujemy oczami.

Wyjątkowy odcień musztardowy przekona niejednego miłośnika grania do sięgnięcia właśnie po ten instrument. „Harmonious Mustard” jest elegancki i pasuje do trendów związanych ze współczesnym designem. Jednak to, co pod obudową, jest równie ważne dla inżynierów Casio.

Casio PX-S7000 to także:

Pianino cyfrowe Casio PX-S6000


Nowoczesny styl pianina cyfrowego Casio Privia PX-S6000 idzie w parze z autentycznych dźwiękiem. Model nowego pianina cyfrowego łączy technologię, która wspiera talent muzyka i daje mu niesamowitą radość z grania.

Wyrafinowane wzornictwo marki w tym przypadku wyróżnia się minimalizmem, stylowym designem ozdobionym drewnianymi detalami. Nowoczesne materiały wykorzystano także do wytworzenia głośników oraz przycisków.

Jednak to nie koniec długiej listy zalet modelu Casio PX-S6000!

Pianino cyfrowe Casio PX-S5000


Casio PX-S5000 to instrument zaprojektowany z myślą o maksymalnej mobilności. Jest lekki i smukły, ale zapewnia komfort z grania, wiernie oddaje brzmienie i grywalność prawdziwego, akustycznego fortepianu: od niskich do wysokich dźwięków.

Powiązane Video Wszystkie video

Joe Rinaudo - To the Rescue
Joe Rinaudo - Ghost Parade
Magia smyczka. Instrumenty niezwyk?e. Cz. 1
Magia smyczka. Instrumenty niezwyk?e. Cz. 2

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Casio FDS EB1309 / EB1809 zasilacz (zasilacz do casio z serii CTS, CTK, LK, SA, CTX-700,800)
CASIO AD E95100L zasilacz do instrumentw Casio
CASIO AD-A12150LW zasilacz do instrumentw Casio 12V 1,5A
CASIO AP 650 BK pianino cyfrowe

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl