PAN Z TELEWIZJI - Stand Up Czterdziestolatka (Drukarnia Jazz Club) - bilety

Ceny biletów od: 45 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2023-01-22, godz. 17:00:00 Artysta: Stand-up: Bartosz Gajda Miasto: Kraków Miejsce: Drukarnia Jazz Club Adres: Nadwiślańska 1,
(GPS: 50.046094, 19.949238) Kategoria: standup

Opis wydarzenia

NOWY PROGRAM: 


"Pan z telewizji czyli stand up czterdziestolatka"

Bartosz Gajda: Zawodowo komik, od 20 lat związany z kabaretem i telewizją. Autor wielu skeczy, scenariuszy telewizyjnych, przyzwyczajony do blasku fleszy. Wystarczy postawić przed nim kamerę, włączyć a żartami sypie jak z rękawa. To zawodowo.  A jak to jest na codzień?  No właśnie. Jak to jest z tymi znanymi osobami w zwykłym życiu. Co sobie myślą jak tak stoją w kolejce po chleb? Albo jak widzą, że żona źle podkładała rzeczy do zmywarki. Bo nawet nie wiecie jak można źle wkładać rzeczy do zmywarki. Co taka znana osoba może powiedzieć swoim dzieciom kiedy przepoczwarzają się ze słodkich dzieciaków w… młodzież… Bo przecież nie powiesz tego przeklętego zdania, które zmiana Cię z młodzieżowego faceta w zgryźliwego starca. Jest takie jedno zdanie. Wypowiadali je nasi rodzice, ich rodzice i rodzice naszych dziadków. I każde pokolenie w dół przysięga sobie, że go nigdy nie wypowie. Aż do momentu kiedy… Wiesz co to za zdanie? Do zobaczenia!!! 


Suport:  


Jarek Marek Sobański: to człowiek , który  nie wie kiedy zaczął przygodę z komedią i wszystkim , co zabawne. Wie jednak, że przez te wszystkie lata, uzbierało się tyle historii, którymi wręcz należy się podzielić z widzami. Ciekawostki z życia artysty, które układają się w jego obraz- raczej impresjonizm niż Matejko! Przekonajcie się na żywo!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Stand-up: Bartosz Gajda Bartosz Gajda

Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na codzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Stand-up: Bartosz Gajda »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
J.S.Bach - allemande - fusion jazz
The Modern Jazz Quartet - Adagio From Concierto De Aranjuez
David Garrett - I`ll stand by you

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Meinl Byzance Club Ride Sizzles Jazz 22″ talerz perkusyjny
Meinl Byzance Club Ride Sizzles Jazz 20″ talerz perkusyjny
Richwood RM 150 NT gitara jazzowa Hot Club lite drewno wierk
AKAI EWI Stand, stojak do EWI

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl