1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. One Love Music Festival 2018 (Hala Stulecia) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - One Love Music Festival 2018 (Hala Stulecia) - bilety

One Love Music Festival 2018 (Hala Stulecia) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-11-17, godz. 16:00
Miasto: WROCŁAW
Miejsce: Hala Stulecia
Adres: ul. Wystawowa 151-618 WROCŁAW,
Opis wydarzenia

Zapraszamy na 15 edycję One Love Music Festival, która odbędzie się 17 listopada 2018 roku, w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Festiwal na przestrzeni kilkunastu lat rozwinął się we wspaniałe święto muzyki! Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób. Profil artystyczny One Love Music Festival zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Artyści prezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata.

Festiwalowa publiczność może spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, ska, world music, drum & bass, dubstep, breakbeat, electronic, alternative, soul a także cyfrowych eksperymentów.

Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. One Love Music Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór.

W listopadzie 2018 każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

MAIN STAGE
- Dub Fx (Australia)
- 5'nizza (Ukraina)
- Bednarek (Polska)
- Grubson (Polska)
- The Dumplings (Polska)
- Damian Syjonfam (Polska)

ALTERNATIVE STAGE
- Promoe (Szwecja)
- Gutek (Polska)

HOSPITALITY STAGE
- High Contrast (Wielka Brytania)
- Metrik (Wielka Brytania)
- MC Dynamite (Wielka Brytania)

NATURAL STAGE
- Pow Pow Movement (Niemcy ????????)
- Gooral (Polska ????????)
- Splendid sound (Polska ????????)
- PaXoN (Polska ????????)

Bilet VIP gwarantuje każdemu posiadaczowi: wejście na teren Festiwalu osobnym wejściem (wydzielonym „rękawem”), opaskę identyfikacyjną na strefę VIP, 3 kupony na piwo (dla osób niepełnoletnich kupony na napoje) oraz smycz Wrocław Hip Hop Festival 2018.

Tak jak rok temu strefa VIP zlokalizowana będzie naprzeciwko głównej sceny w sektorze A1 (miejsca siedzące). Przebywając w strefie VIP siedząc na wprost sceny można w komfortowych warunkach oglądać koncerty wszystkich gwiazd tegorocznej edycji Festiwalu! W strefie VIP istnieje również możliwość picia piwa wewnątrz Hali z bezpośrednim widokiem na scenę!

Uwaga! Ilość Biletów VIP ograniczona!
Szczegóły wydarzenia »
Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Bilet wstępu: 110.00 PLN Bilety niedostępne
Bilet VIP: 160.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl