1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Nowy Program: "To jest chore" (Amfiteatr) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Nowy Program: "To jest chore" (Amfiteatr) - bilety

Nowy Program: "To jest chore" (Amfiteatr) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 60 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-07-11, godz. 20:00:00
Artysta: Kabaret Młodych Panów
Miasto: Kołobrzeg
Miejsce: Amfiteatr
Adres: ul. Fredry 1,
(GPS: 54.1850158, 15.5932358)
Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. "To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza. Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.


REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH ODBYWAJĄCYCH SIĘ W AMFITEATRZE W KOŁOBRZEGU W TRAKCIE EPIDEMII SARS-CoV-2 w POLSCE.
1) UDZIAŁ WIDZÓW JEST DOPUSZCZALNY POD WARUNKIEM:
- OBOWIĄZKOWEGO ZAKRYWANIA UST I NOSA
- PRZEPROWADZENIA DEZYNFEKCJI DŁONI PRZY WEJŚCIU NA TEREN WYDARZENIA.
2) WEJŚCIE WIDZÓW NA TEREN AMFITEATRU ODBYWA SIĘ POPRZEZ USTAWIANIE KOLEJEK Z ZACHOWANIEM DYSTANSU.
3) ZABRANIA SIĘ WNOSZENIA NA TEREN AMFITEATRU WŁASNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH.
4) UWAGA!! BILET WSTĘPU JEST WAŻNY WYŁĄCZNIE ZA OKAZANIEM PRZEZ UCZESTNIKA PISEMNEGO OŚWIADCZENIA, ŻE OSOBA, WEDŁUG SWOJEJ WIEDZY NIE JEST OSOBĄ ZAKAŻONĄ ORAZ NIE PRZEBYWA NA KWARANTANNIE CZY TEŻ NIE JEST POD NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Kabaret Młodych Panów Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk

Kabaret Młodych Panów – polska grupa kabaretowa, założona w Rybniku w 2004 roku. Premiera pierwszego programu pt. „My naprawdę chcemy pracować” odbyła się 7 października 2004 roku podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Patronat nad kabaretem sprawuje Fundacja Elektrowni Rybnik. Kabaret Młodych Panów wydał jak na razie 5 oficjalnych DVD: „Liga Kabaretów - Kabaret Młodych Panów” (grudzień 2007), „Z Młodymi jak najbardziej” (kwiecień 2009), „Bezczelnie Młodzi” (kwiecień 2012), 10/10 czyli urodziny (czerwiec 2015), Ślązisz is easy (2019). Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Kabaret Młodych Panów »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Kołobrzeg

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl