1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Nosowska - Na tłusto - Katowice (MegaClub) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Nosowska - Na tłusto - Katowice (MegaClub) - bilety

Nosowska - Na tłusto - Katowice (MegaClub) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 75.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-11-16, godz. 21:30
Miasto: Katowice
Miejsce: MegaClub
Adres: Żelazna 15,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

drzwi 20:00
start 21:30

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.


Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, której premiera już 23 maja.


Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, pracuje z Michałem FOXem Królem nad swoim kolejnym solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2018. Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej - „NOSOWSKA na tłusto”, a już teraz możecie posłuchać brawurowego singla Ja pas! 
https://www.youtube.com/watch?v=nW43cYdk7AU


Do zobaczenia na koncertach!


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Katowice

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl