1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
  4. NIEMEN – My Music | Konkurs wokalno-instrumentalny na oryginalną interpretację i aranżację utworów Czesława Niemena
ARTYKUŁ: Wydarzenia muzyczne - NIEMEN – My Music | Konkurs wokalno-instrumentalny na oryginalną interpretację i aranżację utworów Czesława Niemena

NIEMEN – My Music | Konkurs wokalno-instrumentalny na oryginalną interpretację i aranżację utworów Czesława Niemena

szukaj w artykułach:

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży oraz Rada i Zarząd Dzielnicy I – Stare Miasto zapraszają uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów (do 24 roku życia) do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie wokalno-instrumentalnym na oryginalną interpretację i aranżację utworów Czesława Niemena.

Proponujemy konkursowe spotkanie poświęcone twórczości muzycznej Czesława Niemena. Tym samym czynimy również ukłon w stronę tej nadzwyczajnej osobowości – niezależnej, niepokornej i nieporównywalnej. Chcemy, aby ten genialny twórca – kompozytor, multiinstrumentalista, piosenkarz rockowy i autor tekstów piosenek, jeden z najważniejszych i najwybitniejszych twórców muzyki w Polsce, stał się pretekstem do konfrontacji i indywidualnych, twórczych poszukiwań muzycznych.

Terminarz:
08.05.2019 – termin przyjmowania zgłoszeń,
15.05.2019 – rozpoczęcie przesłuchań, po obradach jury ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży twórczości Czesława Niemena, konfrontacja młodych twócó muzyki oraz muzyków zainteresowanych kreatywnym i twórczym podejściem do piosenek Czesława Niemena, wyszukiwanie młodych talentów muzycznych, aktywizowanie środowiska młodzieży w tworzeniu amatorskiego ruchu muzycznego, inspirowanie i kształtowanie postawy świadomego i twórczego uczestnictwa w dorobku rodzimej kultury.

Organizatorzy konkursu:
Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży oraz Rady i Zarządu Dzielnicy I – Stare Miasto
SCKM, ul. Wietora 15,
31-067 Kraków,
tel. 12 430-50-90

Kartę zgłoszenia należy przysyłać do dnia 08.05.2019 na adres konkurs.sckm@gmail.com z dopiskiem NIEMEN – My Music.kategoria: Wydarzenia muzyczne
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl