Newsy o artystach i koncertach

 

W ostatnim czasie na polskiej scenie nie brakuje nowych odkryć. Do najciekawszych i najbardziej obiecujących debiutów dekady bez wątpienia można zaliczyć Sanah, wykonującą muzykę z pogranicza indie pop, art pop i quality pop. Jej przeboje uwielbiają wszystkie największe stacje radiowe. Na organizowanych przez nich listach typu top10 czy top30 piosenki Sanah niezmiennie zajmują bardzo wysokie pozycje. Jeśli lubisz dobre letnie brzmienia, nietypowy wokal i przemyślane teksty- zdecydowanie powinieneś poznać tą jedną z najciekawszych wokalistek ostatnich lat. Jeśli nie miałeś okazji- sprawdź informacje o Sanah.

Sanah - autorka tekstów i... królowa dram?

Królowa dram w żadnym razie nie określa spokojnej i lirycznej osobowości Sanah- to utwór tytułowy jej pierwszego albumu. Autorka wykonująca muzykę, która wpada w ucho każdemu miłośnikowi niebanalnych utworów, to właśnie z tym krążkiem rozpoczęła przygodę jako Sanah. Wcześniej występowała także jako Ayreen. Jej prawdziwe imię i nazwisko brzmi Zuzanna Irena Jurczak. Drugi album artystki ukazał się w bieżącym roku i zatytułowany został krótko i zwięźle Irenka. To właśnie z płyty Irenka pochodzi jej hit No sory czy Ale jazz! wielokrotnie doceniony przez największe polskie stacje takie jak RMF FM, gdzie utwór nie schodził z pierwszego miejsca listy przebojów przez bardzo długi okres. Mamy nadzieję, że Sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa- jej utwory to zdecydowanie duży powiew świeżości w polskiej muzyce.

Sanah - koncerty

Najbardziej aktualne ciekawostki na temat Sanah i innych artystów możesz znaleźć na stronie: rytmy.pl/artysci/, która posiada bardzo oryginalny i przejrzysty układ. Wchodząc na stronę, można zobaczyć sporządzony alfabetycznie spis muzyków ze zdjęciami. Po wybraniu jednego z nich, zostaniesz przekierowany do najnowszych newsów. W zakładce o Sanah możemy przeczytać o tym, kiedy odbędzie się jej najnowszy koncert, jak przebiega trasa koncertowa Nosory tour, zobaczyć relację z wydarzenia, czy też jaki utwór niedawno trafił na szczyt listy przebojów. Oprócz tego możesz także zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi planowanych w przyszłości koncertów czy pomysłami na kolejny album. Dla fanów Sanah- choć nie tylko, zdecydowanie przydatne.

Gdzie szukać obiecujących artystów?

Muzyka w dalszym ciągu rozwija się w bardzo szybkim tempie. Sanah jest tego doskonałym przykładem. Ta młoda wokalistka w krótkim czasie podbiła serca słuchaczy w całej Polsce. Kto będzie następny? Gdzie szukać oryginalnych, nieodkrytych muzycznych perełek? Doskonałym źródłem informacji są portale w rodzaju tego wspomnianego powyżej. Innym rozwiązaniem jest także uczęszczanie na koncerty na żywo wykonywane przez mało znanych artystów. A nuż poznasz w ten sposób swojego nowego ulubieńca? Korzystając z konta Facebook możesz także przeglądać niedawno utworzone fanpage czy... poszukać inspiracji na kanale Youtube. Słuchając Sanah, w bocznym pasku możesz przejrzeć propozycje pokrewnych utworów.

Najlepsza muzyka na wakacje

Szukasz inspiracji na wakacyjną składankę? Daj się zainspirować radiowym listom przebojów. Większość błędnie zakłada, iż znajdują się na nich jedynie bardzo osłuchane utwory, które można usłyszeć praktycznie wszędzie. Prezenterzy radiowi bardzo często dorzucają do list propozycje mniej znanych artystów, dzięki którym można poznać dotychczas nieznane piosenki. Jeśli wolisz po prostu posłuchać najnowszych hitów, również znajdziesz wśród list przebojów coś dla siebie. Zazwyczaj rankingi są nadawane od poniedziałku do piątku, natomiast sobota i niedziela to dni na wolne audycje, w których to prezenterzy radiowi przedstawiają swoje intrygujące propozycje.

 

Powiązane Video Wszystkie video

The Dueling Fiddlers - AC/DC Back In Black
ELECTRICA DUO - Kasia & Paula - Moon Rider
Beethoven - Moonlight Sonata - Sonata Księżycowa
The Pink Mice - Sonata Księżycowa i Dla Elizy

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Tascam DR 22 WL rejestrator cyfrowy
Ewpol pokrowiec na gitar akustyczn
Takamine GY93 Nat gitara akustyczna
Schlagwerk Siz10 Sizzle Board instrument perkusyjny

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl