1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Necros Christos / Venenum / Temple Desecration (U Bazyla) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Necros Christos / Venenum / Temple Desecration (U Bazyla) - bilety

Necros Christos / Venenum / Temple Desecration (U Bazyla) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-09-16, godz. 19:00
Miasto: POZNAŃ
Miejsce: U Bazyla
Adres: ul. Norwida 18a60-867 POZNAŃ,
Opis wydarzenia

Uwolnione siły ciemności zawładną Polską we wrześniu. Necros Christos pojawi się na trzech koncertach w Polsce w towarzystwie Venenum.

14.09 – Kraków, Zet Pe Te (+Necrowretch, Cemetery Urn)
15.09 – Warszawa, Hydrozagadka
16.09 – Poznań, U Bazyla

Necros Christos

Kiedy spora część sceny ekstremalnej bezskutecznie stara się roztoczyć wokół siebie aurę kultu, Necros Christos tę aurę po prostu posiada. Od samego początku na pozycji liderów, a nie naśladowców, Niemcy stworzyli swoją charakterystyczną odmianę Death Metalu, w której słychać tak uniwersalne inspiracje jak Morbid Angel, Candlemass czy Metallica. Majestat, uduchowienie, biblijny sznyt i odór śmierci – te wszystkie cechy wyróżniały twórczość Mors Dalosa Ra i kompanów na przestrzeni niemal dwóch dekad działalności. Ukazujący się 18 maja album „Domedon Doxomedon” będzie ostatnim dziełem w dyskografii Necros Christos i przyniesie 112 minut muzyki przesiąkniętej ciemnością.

Venenum

Już za sprawą imiennej EP'ki z 2011, bawarski skład zaistniał jako jeden z najbardziej obiecujących, młodych reprezentantów Death Metalu na Starym Kontynencie. Po jej premierze nastało sześć lat ciszy, po których Venenum powrócili znakomitym debiutem „Trance of Death”. Kompozycyjny rozmach, zaraźliwa atmosfera, psychodeliczny sznyt sprawiły, że album pozostaje jednym z najciekawszych wydawnictw spod znaku Metalu Śmierci ostatnich lat. Tym bardziej warto doświadczyć Venenum na żywo.
Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: 75.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl