1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Największy w Polsce Pokaz Magii (Sala Audytoryjna w WCK) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Największy w Polsce Pokaz Magii (Sala Audytoryjna w WCK) - bilety

Największy w Polsce Pokaz Magii (Sala Audytoryjna w WCK) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-12-15, godz. 20:00
Miasto: WROCŁAW
Miejsce: Sala Audytoryjna w WCK
Adres: ul. Wystawowa 151-618 WROCŁAW,
Opis wydarzenia

Największy w Polsce Pokaz Magii - Marcin Muszyński - Wrocław 15 grudnia o godz. 20:00 we Wrocławiu będziemy świadkami wielkiego pokazu magii w wykonaniu mistrza Marcina Muszyńskiego, jednego z najwybitniejszych polskich iluzjonistów, finalisty programu „Mam talent”. Widowisko w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego organizuje Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Pokazy Marcina Muszyńskiego to nie tylko seria sztuczek i iluzji, ale spektakularnie wyreżyserowane, magiczne opowieści. W swoim repertuarze mistrz wykorzystuje najtrudniejsze projekty iluzjonistyczne na świecie. Magik potrafi zaczarować swoim występem publiczność i dlatego udział w widowisku z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Na scenie nie zabraknie niezwykłych atrakcji, m.in. znikającej modelki, lewitującej wysoko nad ziemią asystentki, fruwającego fortepianu czy spektakularnego przecięcia iluzjonisty na pół, po którym odcięte nogi same odjadą na rowerze! To wszystko to tylko część wielkiego pokazu magii i czarodziejskich sztuczek.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na małych podopiecznych fundacji, leczących się we wrocławskiej klinice Przylądek Nadziei.
Szczegóły wydarzenia »
BILETY ULGOWE obowiązują do 16 roku życia.

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Miejsce siedzące: 140.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 120.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 90.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl