Muzyka i Taniec Irlandzki (Strefa Dla Was) - bilety

Ceny biletów od: 30 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2024-03-16, godz. 18:00:00
Artysta: Dzień św. Patryka
Miasto: Rumia
Miejsce: Strefa Dla Was
Adres: Pomorska 11,
(GPS: 54.5656592, 18.4169612)
Kategoria: muzyka

Opis wydarzenia

17 marca na całym świecie obchodzone jest święto Irlandii. Wieczorem dnia poprzedzającego zespół muzyczny Patrick's Hat oraz formacja taneczna Treblers zapraszają na Dzień św. Patryka w Rumi!

Wydarzenie ucieszy zarówno uszy jak i oczy miłośnika kultury irlandzkiej. Zespół Patrick's Hat grający w kwartecie (skrzypce, gitara, kontrabas, perkusja) poprzez żywiołowe i pełne romantyzmu dźwięki przeniesie wyobraźnię słuchacza w najpiękniejsze rejony Zielonej Wyspy. Jakby tego było mało, muzykom towarzyszyć będą reprezentanci profesjonalnego zespołu tańca irlandzkiego Treblers. Połączone siły artystów zaangażowanych w wydarzenie zagwarantują zgromadzonej publiczności ogromną dawkę pozytywnej energii oraz niezapomniane wspomnienia.

Zespół Patrick's Hat tworzą doświadczeni muzycy z Trójmiasta, Słupska i Bydgoszczy aktywni w przeróżnych środowiskach artystycznych. W składzie, w którym połączyły ich jigi i reele, wisienką na torcie z pewnością jest wirtuozerska gra skrzypka - Piotra Macha - na co dzień koncertmistrza słupskiej filharmonii. Na pozostałych instrumentach zagrają dla Państwa Mateusz Otczyk (gitara akustyczna, śpiew), Jarosław Stokowski (kontrabas) oraz Jędrzej Szmelter (instrumenty perkusyjne).

Treblers to warszawski zespół tańca irlandzkiego założony w 2012 roku, kiedy to tancerze znanych i cenionych warszawskich zespołów połączyli siły i zaczęli razem tworzyć choreografie. Nazwa zespołu pochodzi od podstawowego elementu tanecznego w stepie - "treble" Pośród wielu sukcesów na ich koncie znajduje się jeden z najnowszych - występ podczas "Światełka do nieba" na głównej scenie tegorocznego finału WOŚP w Warszawie.


Bilet ulgowy przysługuje osobom do 15 roku życia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Dzień św. Patryka Muzyka i Taniec Irlandzki

Patrick's Hat & Treblers - 17 marca na całym świecie obchodzone jest święto Zielonej Wyspy. Wieczorem dnia poprzedzającego zespół muzyczny Patrick's Hat oraz formacja taneczna Treblers zapraszają na Dzień św. Patryka w Rumi! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Dzień św. Patryka »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Winter in June - PROJECT Trio and CYO
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Bodhran Irlandzki
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
AKG 5065706 nausznica prawa do AKG K52

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl