Musical po łódzku

Studenci Katedry Musicalu łódzkiej uczelni muzycznej znów zaśpiewają i zatańczą! Musicalowy spektakl „AŻ się chce…” wyreżyseruje Sebastian Gonciarz – reżyser i producent rezydujący w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Jego spektakle obejrzało już 4 miliony widzów. Studenci Akademii Muzycznej w Łodzi mieli już okazję pracować z nim podczas październikowych warsztatów z aktorstwa. Efekty tych artystycznych działań będą widoczne w programie spektaklu. Miłośnicy musicalu na wydarzenie mogą wybrać się trzykrotnie – 12, 13 i 14 listopada 2021 (piątek, sobota, niedziela) – na godz. 18.00 do Sali Koncertowej AM przy ul. Żubardzkiej 2a. Bilety w cenie 25 zł i 30 zł do nabycia w kasie biletowej AM.

W programie spektaklu „AŻ się chce…” znajdą się fragmenty broadwayowskich hitów: „Les Misérables”, „Mamma Mia”, „Waitress”, „Cats”, szlagiery z filmów: „Deszczowa piosenka”, „Nine”, „Grease” oraz piosenki z „Pilotów”, „Aidy” i „Tańca wampirów” – przebojów poprzednich sezonów w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Spektakl „AŻ się chce…” wyreżyseruje Sebastian Gonciarz, związany z warszawskim Teatrem Roma. Produkował także wydarzenia telewizyjne, m.in. festiwal Top Trendy. Założył fundację Scena Jutra, której działalność skupia się na łączeniu debiutujących artystów z dojrzałymi gwiazdami estrady i teatru, w celu przekazywania doświadczeń i pomagania w rozwijaniu zawodowego życia.

Studenci Katedry Musicalu łódzkiej Akademii tak wspominają warsztatowe doświadczenia z Sebastianem Gonciarzem: „mogliśmy obserwować, jak w ciągu dosłownie pół godziny z piosenki, której interpretacji student nie był pewien, udaje się zrobić coś naprawdę interesującego, a wykonawca prezentuje się świetnie!”. Pracowali wówczas nad piosenkami z najsłynniejszych musicali i filmów muzycznych.

Kasa biletowa AM czynna we wtorki i czwartki w godzinach 14.00–18.00 oraz na godzinę przed każdym koncertem.

Więcej informacji:
www.amuz.lodz.pl/pl/koncerty-i-wydarzenia-zapowiedzi/listopad-2021/156148-9-az-festiwal-2021-11-12


fot. Dariusz Kulesza / Akademia Muzyczna w Łodzi

Powiązane Video Wszystkie video

Nightwish - Upiór w operze
Memory z musicalu Cats - duet ARPA
La città futurista
100 lat Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Łódzkiej - flash mob

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Avid Pro Tools 10 (ES) program komputerowy, wersja edukacyjna dla studentw uczelni wyszych
Sibelius 7 Student program do edycji nut, wersja dla studentw uczelni wyszych i uczniw szk rednich
Avid Pro Tools 11 AC (ES) program komputerowy, wersja edukacyjna dla studentw uczelni wyszych
PWM Stachak T., Tomera-Chmiel I., Florek L. - Nasza muzyka 5. Podrcznik do ksztacenia suchu i rytmiki dla pitej klasy szkoy muzycznej I stopnia

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl