1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. MUNIEK I PRZYJACIELE (Klub Wytwórnia) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - MUNIEK I PRZYJACIELE (Klub Wytwórnia) - bilety

MUNIEK I PRZYJACIELE (Klub Wytwórnia) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-10-19, godz. 21:00
Miasto: Łódź
Miejsce: Klub Wytwórnia
Adres: ul. Łąkowa 29,

Kategoria: KoncertKlub Wytwórnia

Opis wydarzenia

"Muniek i Przyjaciele" to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Muńka Staszczyka, lidera formacji T. Love. W koncercie towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman oraz Janek “Jahlove” Pęczak na dwóch gitarach akustycznych.
„Nie planujemy żadnego nowego albumu, ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych, przedstawimy także kilka nowych pomysłów”, mówi Muniek Staszczyk.

Muniek Staszczyk, współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo działał w zespole Atak, przekształconym w Opozycję.
W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T.Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to "Garaż" (1984), "IV LO" (1985) i "Autobusy i tramwaje" (1988).
W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Udzielał się także m.in. w formacjach Szwagierkolaska i Paul Pavique Movement.
Szczegóły wydarzenia »
Film Hotel Sp. z o.o., Łąkowa 29, 90-554 Łódź

Lokalizacja: 51.758078, 19.444089


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Łódź

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl