1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Muniek i Przyjaciele (Dwór Artusa) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Muniek i Przyjaciele (Dwór Artusa) - bilety

Muniek i Przyjaciele (Dwór Artusa) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-07-05, godz. 20:00
Miasto: TORUŃ
Miejsce: Dwór Artusa
Adres: ul. Rynek Staromiejski 687-100 TORUŃ,
Opis wydarzenia

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love. W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosmangitara akustyczna oraz Janek Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.

Zygmunt Staszczyk, współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo działał w zespole Atak, przekształconym w Opozycję.

W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T.Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to Garaż (1984), IV LO (1985) i Autobusy i tramwaje (1988).

W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Udzielał się także m.in. w formacjach Szwagierkolaska i Paul Pavique Movement

W Dworze Artusa zabrzmia największe przeboje zarówno z repertuaru zespołu T.Love jak i działań solowych. A wszystko w zaskakujących akustycznych aranżacjach.

"Nie planujemy żadnego nowego albumu, ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych, przedstawimy także kilka nowych pomysłów." Muniek


Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: 65.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Toruń

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl