1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. MUMIO - TAKI MIKS (Stary Maneż) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - MUMIO - TAKI MIKS (Stary Maneż) - bilety

MUMIO - TAKI MIKS (Stary Maneż) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-11-19, godz. 20:00
Miasto: GDAŃSK
Miejsce: Stary Maneż
Adres: Słowackiego 2380-257 GDAŃSK,
Opis wydarzenia

Mumio „Taki miks”

Już w listopadzie nadarzy się niepowtarzalna okazja, aby Dariusz Basiński, Jacek Borusiński i Tomasz Drozdek (T.ETNO) przypomnieli Wam fragmenty z legendarnego spektaklu Kabaret Mumio, który został zagrany 850 albo i 950 razy (dokładnie nie wiadomo – po tylu razach nawet najściślejszy z umysłów ścisłych mógłby się nie doliczyć).

Na dokładkę fragmenty „Lutownicy, ale nie pistoletowej, tylko takiej kolby”, która kończy się improwizacją trwającą czasami prawie tak długo jak pierwsza nieimprowizowana część.

Ale to nie wszystko. Mumio do programu włącza też wybór z aktualnego repertuaru: o Macieju i Jędrzeju, braciach z Welcome Home Boys, a nawet, oho! nie lada gratka, coś czego jeszcze nie ma, ale będzie: Mumio mocno muzyczne, czyli przedsmak nowego, koncertowego projektu.

Kultowe sceny, postaci, szalone improwizacje, a to wszystko zaserwowane w charakterystycznych dla Mumio oparach absurdu. Limitowany, unikatowy ekstrakt Mumiowy. Uprasza się o odważne korzystanie.

Spektakl jest imprezą towarzysząca Festiwalowi Twórczości Wojciecha Młynarskiego Róbmy Swoje. Styl, wdzięk, swoiste poczucie humoru to atrybuty, za które Mistrz Młynarski cenił Mumio najbardziej.

  1. Panie Andrzeju Rych-Dobroński z Gniezna – zapraszamy do Gdańska!


Szczegóły wydarzenia »


Miejsce siedzące: 109.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 89.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 69.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 50.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Gdańsk

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl