ENGLISH

Motyw przewodni ,,Powrót do szkoły' (Ibis Styles Wroclaw Centrum) - bilety

Ceny biletów od: 25 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2024-10-13, godz. 12:00:00
Artysta: Prototypuss, zabawa klockami
Miasto: Wrocław
Miejsce: Ibis Styles Wroclaw Centrum
Adres: plac Konstytucji 3 Maja 3,
(GPS: 51.099682, 17.040260)
Kategoria: dzieci

Opis wydarzenia

Uczestnikom proponujemy wspólną przygodę w klimacie lekkostrawnej inżynierii. 


Do zabawy wykorzystujemy unikatową technologię pomocy dydaktycznych, z których może skorzystać każdy uczestniczący w zajęciach. A jest to zestaw gigantycznych klocków, przypominających popularne klocki - zabawki z serii "Technik". Zasadniczą innowacją jest fakt iż proponowany zestaw, w porównaniu do zabawkowego odpowiednika, jest ogromny, bo wykonany w 15-krotnie większej skali! Z takich dużych elementów uczestnicy zajęć mogą zbudować praktycznie dowolny układ, poczynając od najprostszych konstrukcji a na złożonych mechanizmach kończąc. Ilość schematów jakie będzie można zastosować będzie zależała wyłącznie od wyobraźni konstruktorów, bo możliwości techniczne będą tu praktycznie nieograniczone.  


O świetną zabawę zadbają doświadczeni animatorzy z Centrum Zabaw Aktywna Rozrywka Czar. Każdemu spotkaniu towarzyszy inny motyw przewodni! Na najbliższych zajęciach przeniesiemy się  w świat szkolnych przygód! W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję zbudować różnorodne konstrukcje, takie jak klasy, biblioteki czy boiska sportowe, rozwijając swoją wyobraźnię i umiejętności manualne.

Motyw przewodni: ''Powrót do szkoły''


Ważne informacje organizacyjne:  

- Ze względu na koncepcję wspólnej zabawy warunkiem uczestnictwa jest udział rodzica/opiekuna w zajęciach - wymagany jest zakup biletów zarówno dla dziecka jak i towarzyszącemu mu rodzicowi/opiekunowi.  

- Należy zabrać ze sobą buty na przebranie.  

- Zapewniamy darmową wodę dla wszystkich uczestników, natomiast sugerujemy wziąć ze sobą swój ulubiony napój.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Prototypuss, zabawa klockami Różni wykonawcy

Uczestnikom proponujemy wspólną przygodę w klimacie lekkostrawnej inżynierii. Do zabawy wykorzystujemy unikatową technologię pomocy dydaktycznych, z których może skorzystać każdy uczestniczący w zajęciach. A jest to zestaw gigantycznych klocków, przypominających popularne klocki - zabawki z serii "Technik". Zasadniczą innowacją jest fakt iż proponowany zestaw, w porównaniu do zabawkowego odpowiednika, jest ogromny, bo wykonany w 15-krotnie większej skali! Z takich dużych elementów uczestnicy zajęć mogą zbudować praktycznie dowolny układ, poczynając od najprostszych konstrukcji a na złożonych mechanizmach kończąc. Ilość schematów jakie będzie można zastosować będzie zależała wyłącznie od wyobraźni konstruktorów, bo możliwości techniczne będą tu praktycznie nieograniczone Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Prototypuss, zabawa klockami »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
Schlagwerk CP-130 X-One Styles Cajon instrument perkusyjny
GEWA Broszka Motyw gitary
GEWA Broszka Motyw gitary Kolor: zoty

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2025 CameralMusic.pl