MOTOR Lublin (Stadion Żużlowy) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-07-02, godz. 18:00 Miasto: LUBLIN Miejsce: Stadion Żużlowy Adres: Aleje Zygmuntowskie 520-101 LUBLIN,

Opis wydarzenia

Szczegóły wydarzenia » Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją REGULAMINU WYDARZENIA, REGULAMINU OBIEKTU, REGULAMINU SPRZEDAŻY BILETÓW i KLAUZULI RODO.

???? Informacja o sprzedaży biletów na mecz żużlowy Motor Lublin – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra ????

W nawiązaniu do obowiązującego rozporządzenia, przedsprzedaż biletów dla osób posiadających karnety rozpocznie się we wtorek 29.06 godz. 20:00 i będzie odbywała się w trzech etapach wyłącznie na stronie internetowej www.eventim.pl.

I etap
Przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów na miejsca numerowane od 29.06 godz. 20:00 do 30.06 godz. 10:00.

II etap
W przypadku nie wykupienia puli biletów przez posiadaczy karnetów sprzedaż otwarta na miejsca numerowane od 30.06 godz. 10:00 do wyczerpania 50% wszystkich miejsc na stadionie.

III etap
sprzedaż otwarta na miejsca nienumerowane wyłącznie dla kibiców zaszczepionych posiadających stosowny certyfikat szczepień przeciwko COVID-19 (certyfikat nie dotyczy dzieci).

W przedsprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 PLN oraz bilety na Trybunę Główną – w cenie 100 PLN, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.
Kibice posiadający karnety na Trybunę Główną, jako jedyni będą mogli zakupić bilet na tę trybunę wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Trybuna Główna” (nie będą mieli możliwości wyboru biletu na inny sektor). Pozostali kibice posiadający karnety będą mogli kupić bilet na każdy sektor poza Trybuną Główną wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Sektory A,B,C”.

By wziąć udział w przedsprzedaży należy wejść na wydarzenie, a następnie wpisać numer karnetu znajdujący się pod kodem QR oraz SEKTOR, RZĄD, MIEJSCE jako jeden ciąg cyfr (przykład: karnet na sektor A1, rząd 1, miejsce 1 o numerze 123456789 będzie miał kod 123456789A111). Każdy karnet będzie upoważniał do zakupu jednego biletu natomiast w ramach procesu zakupowego będzie można zakupić 4 bilety w jednym zamówieniu.

Bilety na to spotkanie będą PERSONALIZOWANE I NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZMIANYCH DANYCH dlatego prosimy o przemyślane zakupy a także zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość.

W związku z epidemią mamy jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: [email protected] celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Sprzedaż biletów / przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora. Każdej osobie wchodzącej na stadion zostanie również zmierzona temperatura ciała – w przypadku podwyższonej temperatury, dana osoba nie będzie mogła wejść na teren stadionu.

Informujemy również o obowiązku posiadania przez kibica maseczki przy wejściu na stadion do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się po obiekcie (np. w drodze do toalety) i w innych przypadkach braku wymaganego dystansu od innych osób - organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu. Bezwzględnie będzie również wymagane zajęcie zaznaczonych na stadionie miejsc siedzących. Na zakupionym bilecie, znajdzie się również numer bramy, którą należy wejść na stadion.

Cieszymy się, że choć w części będziemy Państwa mogli gościć na Z5 i mamy nadzieję, że już wkrótce nasz stadion znów będzie pękał w szwach, jak dawniej. #LublinToZuzel!

Sektor A3: 50.00 PLN Bilety niedostępne
Sektor A4: 50.00 PLN Bilety niedostępne
Sektor B: 50.00 PLN Bilety dostępne
Sektor C1: 50.00 PLN Bilety dostępne
Sektor C2: 50.00 PLN Bilety dostępne
Sektor C3: 50.00 PLN Bilety dostępne
Sektor C4: 50.00 PLN Bilety dostępne
Sektor C5: 50.00 PLN Bilety dostępne
Sektor C6: 50.00 PLN Bilety dostępne
Sektor C7: 50.00 PLN Bilety dostępne
Sektor Gości: 50.00 PLN Bilety dostępne
Trybuna Główna: 100.00 PLN Bilety dostępne

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Art'n'Voices – „A Lullaby for the Night” (Zuzanna Falkowska)
Art'n'Voices – „Evening Star” (Micha? Zió?kowski)
Le Blakk - The Blakk SWAN

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Cort Motor Oil 1 gitara elektryczna
AKG 5065706 nausznica prawa do AKG K52
AKG 5065506 nausznica lewa do AKG K52
Yamaha WZ980800 DC FAN MOTOR 9S0824F4D04

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl