1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. MIKROMUSIC (Klub Muzyczny B17) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - MIKROMUSIC (Klub Muzyczny B17) - bilety

MIKROMUSIC (Klub Muzyczny B17) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 65.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-10-26, godz. 19:00
Miasto: Poznań
Miejsce: Klub Muzyczny B17
Adres: Bułgarska 17,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

Mikromusic w Poznaniu !!!

Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop.


Na debiutanckim albumie "Mikromusic" wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd "Mikromusic w Eterze". Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu "Piękny koniec" zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel "Takiego chłopaka" osiągnął ponad 17 mln. wyświetleń na portalu YouTube. Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki "Thank God I'm a Woman". Album studyjny Mikromusic "Matka i Żony" ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór "Krystyno", we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza. W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera dwupłytowego albumu "Mikromusic w kwietniu" stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic.


30 października 2017 roku odbyła się premiera najnowszego, szóstego albumu zespołu.
„Tak mi się nie chce”. To najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką lat 60-tych i 80-tych. W 2018 roku płyta "Tak mi się nie chce" uzyskała nominację do Fryderyków w kategorii "Alternatywna Płyta Roku".


Skład zespołu:


Natalia Grosiak – wokal


Dawid Korbaczyński – gitara


Robert Szydło – gitara basowa


Robert Jarmużek – piano


Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne


Łukasz Sobolak – perkusja


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl