1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Michał Wiśniewski Akustycznie II - ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ (Grójecki Ośrodek Kultury) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Michał Wiśniewski Akustycznie II - ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ (Grójecki Ośrodek Kultury) - bilety

Michał Wiśniewski Akustycznie II - ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ (Grójecki Ośrodek Kultury) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 59 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2021-02-09, godz. 19:00:00
Artysta: Michał Wiśniewski Akustycznie II
Miasto: Grójec
Miejsce: Grójecki Ośrodek Kultury
Adres: ul. Józefa Piłsudskiego 3,
(GPS: 51.8655875, 20.8678264)
Kategoria: muzyka

Opis wydarzenia

!! UWAGA !!
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją reżimu sanitarnego dotyczącego koncertu. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa podczas jej trwania. 
Nie zapewniamy maseczek - Maseczki należy przynieść ze sobą.

Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II - ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ
Druga odsłona akustycznej trasy Michała Wiśniewskiego -  zatytułowana "Zawsze Naprzód Nigdy Wstecz". Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszej serii koncertów akustycznych, Wiśniewski zapragnął dać publiczności jeszcze więcej… To prawdziwa gratka również dla tych, którzy mieli okazję gościć już na koncercie akustycznym Michała Wiśniewskiego, bowiem w drugiej odsłonie akustycznych brzmień w koncertowej set liście usłyszymy aż 16 utworów, które nie pojawiły się w pierwszej części trasy.

Nie zabraknie oczywiście przebojów takich jak "A wszystko to", "Powiedz" czy "Zawsze z Tobą chciałbym być" jednak pojawią się również takie jak: "Daj Mi Siebie", "Piekło", "Niewiele chcę", "Żegnam Was", "Spojrzenia Mówią Wszystko", "Bóg Jest Miłością", "Cztery Piweczka" i wiele więcej, ale pełna lista utworów niech zostanie zagadką, która rozwiąże się wraz z rozpoczęciem koncertu! Jednego jesteśmy pewni - na tym koncercie po prostu trzeba być! To magiczna podróż przez 25 lat muzycznego dorobku Michała Wiśniewskiego, okraszona dźwiękami pianina, kontrabasu, gitary akustycznej i dopełniana przepięknym głosem Ani Świątczak, którą na co dzień możemy na powrót oglądać w zespole Ich Troje.

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie! Szczegóły znajdą Państwo poniżej:

NORMALNY - tylko uczestnictwo w koncercie.

BILETY VIP BACKSTAGE PASS - Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. 

*Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

BILETY SPONSOR PACKAGE  - Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 

**Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Michał Wiśniewski Akustycznie II Michał Wiśniewski z Ich Troje

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego "A niech gadają" artysta postanowił kontynuować trasę dodając na każdym jej etapie coś nowego. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak "Powiedz", "A wszystko to..." czy "Zawsze z Tobą chciałbym być", a także wiele innych, w wersjach akustycznych, na żywo! Dużą gratką dla fanów jest fakt, że pojawią się piosenki nie wykonywane do tej pory na koncertach! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Michał Wiśniewski Akustycznie II »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Grójec

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl