MICHAŁ KOCOT - Bazylika OO. Karmelitów „Na Piasku”

Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki" i Akademia Muzyczna w Krakowie zapraszają na XXII Międzynarodowy Festiwal "Letnie Koncerty Organowe".

Czwartek, 12 lipca, godz. 20.00
Bazylika OO. Karmelitów „Na Piasku”, ul. Karmelicka 19
MICHAŁ KOCOT
Zgodnie z tradycją naszego festiwalu, prezentujemy nie tylko światowej sławy organistów, ale i młodych muzyków, stojących dopiero u progu kariery. W tym roku przed festiwalową publicznością wystąpi utalentowany artysta kształcący się w Akademii Muzycznej w Krakowie. Michał Kocot z sukcesem uczestniczył już w licznych konkursach i festiwalach muzycznych.

Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu w klasie organów Andrzeja Garbarka. Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie organów prof. Józefa Serafina oraz klawesynu prof. Magdaleny Myczki. Zdobył I miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Organowych we Wrocławiu w 2008 r. W 2011 roku został finalistą Międzynarodowego Konkursu Organowego im J. Kucharskiego w Łodzi oraz zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Organowej Jehana Alaina. Brał udział w kursach improwizacji, a także interpretacji muzyki organowej i klawesynowej prowadzonych przez takich profesorów jak: Pierre Pincemaille, Julian Gembalski, Gerhard Gnann, Lorenzo Ghielmi, czy Mark Kroll.

W programie koncertu:
J. S. BACH Preludium i fuga e-moll
J.P.SWEELINCK Ballo del Granduca
D.BUXTEHUDE Komm, Heiliger Geist, Herre Gott
J. S. BACH Herr Jesu Christ, dich zu uns wend
J. S. BACH Toccata,adagio i fuga C-dur
C. FRANCK Pastorale op.19
F. LISZT Preludium i fuga nt. B-A-C-H

Bilety (25zł-normalny, 15zł-ulgowy) do nabycia w punktach Info Kraków oraz przed koncertami.

Powiązane Video Wszystkie video

Michał Lorenc - Taniec Eleny
A. Dvořák - Symfonia nr 9 e-moll cz.1
Taniec Eleny - Michał Lorenc (cover)
KONTRABAS - Michał Sobuś

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Sibelius 7 EDU program do edycji nut, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Photo EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Audio EDU program do edycji nut + program AudioScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Photo|Audio EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7 + program AudioScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl