1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Messi 10 Cirque du Soleil (Parc del Fòrum) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Messi 10 Cirque du Soleil (Parc del Fòrum) - bilety

Messi 10 Cirque du Soleil (Parc del Fòrum) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-10-10, godz. 21:00
Miasto: Barcelona
Miejsce: Parc del Fòrum
Adres: Avda. Litoral/Carrer Josep Pla,08019 Barcelona,
Opis wydarzenia

Messi10 Cirque du Soleil

10 października 2019 roku w Barcelonie odbędzie się premiera zadziwiającego spektaklu Cirque du Soleil zainspirowanego przez Leo Messi'ego. Messi10 Cirque du Soleil świętuje bogactwo wartości sportowych poprzez postać jednego z największych piłkarzy w historii. To unikalne i inspirujące przeżycie dla fanów piłki nożnej. Pokaz akrobacji, atletyzmu, poświęcenia i ducha osiągnięć, które łączą świat futbolu i cyrku.

Messi10 Cirque du Soleil bada, w jaki sposób poświęcenie, ciężka praca i determinacja mogą pomóc spełnić każde marzenie. W pełni przeprojektowana scena łączy elektryzującą atmosferę stadionów i intymność teatru, aby ułatwić fanom interakcję z wykonawcami i pomóc znaleźć się bliżej akcji. Odpowiednio duże poszycie zagwarantuje najlepszy możliwy widok dla całej widowni.

Messi10 Cirque du Soleil przeanalizuje wszystkie aspekty sukcesu Messi'ego z obsadą 46 wykonawców, którzy zabiorą publiczność na wstrząsającą, euforyczną, 90 minutową przygodę, która łączy odbierającą dech w piersiach sprawność fizyczną z porywającą ścieżką dźwiękową.


Dopełnij pokaz interaktywnymi doświadczeniami

Widzowie, którzy chcą dopełnić swoje przeżycia, mogą wziąć udział w konkursie Messi10 Challenge, który jest dostępny przy zakupie biletów. To wyzwanie dla każdego kibica, który przez jeden dzień chce być jak Messi. Wyzwanie odbędzie się tuż obok miejsca pokazu, a drzwi zostaną otwarte na 3 godziny przed jego rozpoczęciem.

Fani Messi'ego mogą brać udział w różnych wyzwaniach, zdobywając jak najwięcej punktów. Będą próbować perfekcyjnie odzwierciedlić techniki dryblingu Messi'ego i jego niesamowite rzuty wolne. Fani, którzy wezmą udział w tym wyzwaniu, mogą na nowo przeżyć najbardziej niezapomniane chwile kariery Messi'ego dzięki goglom wirtualnej rzeczywistości. Na koniec tego wyzwania, zwycięzca zostanie ukoronowany tytułem „Messi'ego na jeden dzień” i będzie mógł się cieszyć ekskluzywnym uprzywilejowaniem w trakcie pokazu.
Szczegóły wydarzenia »


Messi 10 Cirque du Soleil - linkig event: 150.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl