1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Mateusz Ziółko - Recital (Sala Koncertowa Radia Wrocław) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Mateusz Ziółko - Recital (Sala Koncertowa Radia Wrocław) - bilety

Mateusz Ziółko - Recital (Sala Koncertowa Radia Wrocław) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-12-11, godz. 19:00
Miasto: WROCŁAW
Miejsce: Sala Koncertowa Radia Wrocław
Adres: ul. Karkonoska 1053-015 WROCŁAW,
Opis wydarzenia

Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień, wśród nich zwycięstwo III edycji programu „The Voice Of Poland” oraz X edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mateusz zwyciężył także w konkursie „Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach”, który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 59 milionów wyświetleń. 26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak tytułowe „Na nowo”, „Szkło” oraz „Planety”. Płyta „Na nowo” osiągnęła status złotej w dniu swojej premiery. We wrześniu 2019 r. swoją premierę miał film „Legiony”, do którego wspólnie z Producentem Tabb’em, Mateusz stworzył utwór promujący o tym samym tytule. Obecnie Muzyk intensywnie koncertuje w całej Polsce.

Recital Mateusza Ziółko, który odbędzie się we Wrocławiu 20-go marca 2020 roku, to sentymentalne spotkanie podczas którego można usłyszeć zarówno materiał autorski jak i wyjątkowe akustyczne wykonanie najpiękniejszych ballad o miłości. Wokaliście na gitarze akompaniuje utalentowany Arkadiusz Żurecki.
Szczegóły wydarzenia »
Drodzy Państwo, w związku z aktualną sytuacją w kraju, zaplanowany recital Mateusza Ziółko, który miał odbyć się 20 marca br. a następnie został przełożony na dzień 31 maja 2020 znów zmienia datę. Aktualny termin koncertu to 11 grudnia 2020.

Godzina oraz miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin koncertu.


Miejsce siedzące: 99.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 79.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl