4 wtorek godz. 18.30 Giacomo PucciniCYGANERIA
opera
obsada: Monika Cichocka, Krzysztof Marciniak, Patrycja Krzeszowska, Przemysław Rezner, Adam Szerszeń, Robert Ulatowskii, Andrzej Staniewski, Eugeniusz Nizioł oraz Chór, Chór dziecięcy i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
dyrygent -Eraldo Salmieri
8 sobota godz. 18.30 G. Verdi AIDA
opera
obsada: Anna Wiśniewska-Schoppa, Agnieszka Makówka, Sylwester Kostecki, Patryk Rymanowski, Adam Szerszeń, Robert Ulatowski, Patrycja Krzeszowska, Krzysztof Marciniak oraz chór, balet i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
dyrygent - Tadeusz Kozłowski
11 wtorek godz. 18.30 G. Verdi AIDA
opera
obsada: Anna Wiśniewska-Schoppa, Agnieszka Makówka, Sylwester Kostecki, Patryk Rymanowski, Adam Szerszeń, Robert Ulatowski, Patrycja Krzeszowska, Krzysztof Marciniak oraz chór, balet i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
dyrygent - Tadeusz Kozłowski
13 czwartek godz. 18.30 P.Czajkowski/ G. Madia DZIADEK DO ORZECHÓW
balet
obsada: Minori Nakayama,Monika Maciejewska, Gintautas Potockas, Ryo Takaya,Piotr Ratajewski,Julia Sadowska, Nazar Botsiy, Dominik Senator oraz soliści, koryfeje, zespół baletowy Teatru Wielkiego w Łodzi
14 piątek godz. 11.00 P.Czajkowski/ G. Madia DZIADEK DO ORZECHÓW
balet
obsada: Minori Nakayama,Monika Maciejewska, Gintautas Potockas, Ryo Takaya,Piotr Ratajewski,Julia Sadowska, Nazar Botsiy, Dominik Senator oraz soliści, koryfeje, zespół baletowy Teatru Wielkiego w Łodzi
16 niedziela godz. 18.30 G. Donizetti ANNA BOLENA
opera
obsada: Joanna Woś, Agnieszka Makówka, Aleksander Teliga, Robert Ulatowski, Krzysztof Marciniak, Olga Maroszek, Mirosław Niewiadomski oraz chór, balet i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
dyrygent - Eraldo Salmieri
19 środa godz. 18.30 G. Bizet CARMEN
opera
obsada: Bernadetta Grabias, Monika Cichocka, Paweł Skałuba, Adam Szerszeń, Patryk Rymanowski, Patrycja Krzeszowska, Olga Maroszek, Przemysław Rezner, Dominik Sutowicz, Andrzej Kostrzewski, Zbigniew Kuźnik oraz chór, chór dziecięcy, balet i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
dyrygent - Bassem Akiki
21 piątek godz. 18.30 Gray Veredon/Franz von Suppé i Michael Nyman ZIEMIA OBIECANA
balet
obsada: Gintautas Potockas, Piotr Ratajewski, Wojciech Domagała, Valentyna Batrak, Monika Maciejewska, Julia Sadowska, Nazar Botsiy, Agnieszka Białous, Izabela Barbacka, Tomasz Jagodziński, Adam Grabarczyk, Krzysztof Pabjańczyk, Artur Firaza, Mariusz Caban, Jan Łukaszewicz, Aleksander Miedwiediew oraz koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego w Łodzi
23 niedziela godz. 18.30 G. Donizetti MARIA STUARDA
opera
obsada : Joanna Woś, Agnieszka Makówka, Sang-Jun Lee, Patryk Rymanowski, Przemysław Rezner, Patrycja Krzeszowska oraz chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
dyrygent - Eraldo Salmieri