Łubu Dubu Piotra Resteckiego

Mistrz gitarowego fingerstyle’u i jeden z najlepszych gitarzystów akustycznych w Polsce wystąpi 27 marca we wrocławskim klubie Łubu Dubu. Piotr Restecki zagra tam kawałki ze swojej ostatniej płyty Więcej niż słowa oraz zdradzi kilka muzycznych impresji z albumu, nad którym dopiero pracuje. Wszystkich fanów Restka ucieszy też z pewnością informacja, że wstęp na koncert jest całkowicie bezpłatny.


Szerokiej publiczności Piotr Restecki dał się poznać jako finalista pierwszej edycji telewizyjnego talent show Must Be The Music, a także jako gość w programie Kuby Wojewódzkiego. Bardziej wnikliwi fani talentu Restka wiedzą, że na swoim koncie ma już występy na jednej scenie z takimi artystami, jak: Tommy Emmanuel, Preston Reed, Bracia Cugowscy, Andrzej Piaseczny i Krzysztof K.A.S.A. Kasowski.

Restecki to marka sama w sobie, podczas swoich solowych występów tworzy oryginalny spektakl muzyczny jednego aktora. Doskonale sprawdza się w aranżacjach muzycznych typu jazz, country, blues i rock, najchętniej komponując muzykę do utworów granych techniką fingerstyle. Ostatnio w rankingu przeprowadzonym przez portal Guitar Awards Piotr Restecki znalazł się na wśród trzech najlepszych gitarzystów akustycznych 2013 roku.

Jednak najłatwiej do talentu i energii scenicznej Restka można przekonać się słuchając jego koncertu na żywo. Dlatego wszystkich fanów wybitnego gitarowego grania zapraszamy w czwartek, 27 marca do wrocławskiego klubu Łubu Dubu przy ul. Odrzańskiej 24. Występ Piotra Resteckiego rozpocznie się o godzinie 19:00. Zachęcamy jednak do wcześniejszego przyjścia, bo chociaż wstęp na koncert jest bezpłatny, to jednak liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji: www.gitaraplus.pl

Koncert Piotra Restka Resteckiego
27.03.2014, godz. 19:00
Klub Łubu Dubu, ul. Odrzańska 24, Wrocław
Organizator: Łubu Dubu
Współorganizator: Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe www.gitaraplus.pl
Wstęp wolny


fot. Maciej Grabski

Powiązane Video Wszystkie video

Zatrzymaj się i posłuchaj muzyki - Joshua Bell
Muzyka Piotra Lecherta
JIMEK - Crux
Muzyka Piotra Lecherta | Justyna Philipp

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kordylewski Robert ″Fingerstyle″ 50 wicze na gitar solo + CD
Fender Smart Capo Fingerstyle kapodaster
Ibanez 2TRX5BC001 rami mostka gitarowego EDGE ZERO / ZR2
Dunlop 7100SI Strap zaczep do paska gitarowego

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl