Letnie koncerty na Kozinach ’24 – Polski Zespół

Mieszkańców Kozin i wszystkich lubiących koncerty plenerowe zapraszamy na nową odsłonę „Letnich koncertów na Kozinach”. Jako pierwszy, już w najbliższą niedzielę, 14 lipca o godz. 18. wystąpi Polski Zespół. Miejsce koncertu to przestrzeń przy Kozińskich Fontannach (Łódź, ul. Jana Długosza 28), udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zanim dowiemy się, kto zostanie piłkarskim mistrzem Europy, zapraszamy na koncert łódzkiego zespołu – Polski Zespół! Jak napisał Jędrzej Słodkowski z „Gazety Wyborczej” po występie Polskiego Zespołu na 2. edycji Great September Festival w Łodzi: „Melodie z piosenek Polskiego Zespołu same wchodzą do głowy, a zarazem wyzbyte są rockowego banału, pokombinowane rytmicznie […] i aranżacyjnie — w chłodnych ścianach klawiszy Powalskiego, w gitarowych odlotach Kaczmarka naprawdę można się rozsmakować”.

Debiutowali skromnie jako elektroniczny duet Kaczmarek/Powlaski. Następnie pod szyldem Polskiego Zespołu wypuścili demo pod tytułem: „Zaburzenia adaptacyjne”. Wkrótce potem zaskoczyli za sprawą live act „Na żywo z Czechosłowackiej”, wypuszczając sześć utworów jako septet w towarzystwie jazzowego tria dęciaków, z chwytającym za serce „Chojrakiem”, czy transowo-rockową odsłoną „Imponderabiliów”. Na scenie debiutowali na festiwalach Soundrive (Gdańsk) i LATO (Łódź) oraz serią koncertów klubowych, w tym supportując New Model Army na dwóch koncertach w Krakowie oraz Warszawie.

Zadanie „Letnie koncerty na Kozinach – cztery spotkania z muzyką na kozińskich fontannach!” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Zdjęcia: materiały prasowe zespołu

Powiązane Video Wszystkie video

1. Festiwal Muzyki Crossover (Bielsko-Bia?a 2016)
Nikola Lipska – O gwiazdeczko
Nikola Lipska – O mój Jezusicku
Gummibärchen (Gumisie)- The ThreeX

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Latin Percussion Guiro Cuban Style Cuban Style
AN Lesicki Artur ″Jak oni to robi″ ksika
Flash Pro Smoke Fluid 5l - wysokiej klasy polski pyn do wytwornic dymu (light)
Flash Pro Smoke Fluid 5l- wysokiej klasy polski pyn do wytwornic dymu (medium)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl