1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Letnie brzmienia w Parku Starego Browaru (Park Starego Browaru) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Letnie brzmienia w Parku Starego Browaru (Park Starego Browaru) - bilety

Letnie brzmienia w Parku Starego Browaru (Park Starego Browaru) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-08-14, godz. 20:00
Miasto: POZNAŃ
Miejsce: Park Starego Browaru
Adres: wejście od skrzyżowania ul. Ratajczaka i Ogrodowej60-101 POZNAŃ,
Opis wydarzenia

10 koncertów w wakacyjne, wieczorne piątki i soboty. W parku przy Starym Browarze występować będą kolejno topowi polscy artyści, w tym m.in. Brodka, KRÓL, Ania Dąbrowska, Kwiat Jabłoni, LemON i Baranovski.

Wracając do pracy, pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy na nowo nauczyć się zwalniać i dbać o swój wolny czas. Właśnie dlatego powstają Letnie Brzmienia.

W znajdującym się w sercu Poznania parku przy Starym Browarze, spodziewamy się zobaczyć zarówno tych zabieganych, jak i tych, którzy nie zwalniają tempa przez 24 godziny. To też studenci i tegoroczni maturzyści, którzy co roku o tej porze uczestniczyli w największych festiwalach muzycznych w Polsce. Single i młodzi rodzice, czy w końcu odkrywający Wielkopolskę turyści z innych zakątków kraju. Słowem: my wszyscy, którzy w miejskiej dżungli pragną na chwilę usiąść w wygodnie w leżaku, posłuchać dobrej muzyki, zjeść i napić się, i po prostu pobyć razem.
Szczegóły wydarzenia »
10 koncertów w wakacyjne, wieczorne piątki i soboty. Wracając do pracy, pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy na nowo nauczyć się zwalniać i dbać o swój wolny czas. Właśnie dlatego powstają Letnie Brzmienia. W parku przy Starym Browarze występować będą kolejno topowi polscy artyści, w tym m.in. Brodka, KRÓL, Ania Dąbrowska, Kwiat Jabłoni, LemON i Baranovski.

Wydarzenia rozpoczynać się będą o godz. 17:00 setami DJ-skimi*. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce. Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, dostępnym na wydarzeniu Facebookowym.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Dokładny regulamin wydarzenia jest dostępny na: goodtaste.pl.
Wydarzenie jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

* Nie dotyczy koncertów, które odbywają się dnia 22 sierpnia 2020 r.

Miejsce stojące: 49.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl