Lekko Festiwal (Home - Cicha 23 | Event Place) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-06-20, godz. 15:00 Miasto: MARKI Miejsce: Home - Cicha 23 | Event Place Adres: Cicha 2305-260 MARKI,

Opis wydarzenia

Lekko Festiwal to nasza propozycja na spędzenie niedzielnego popołudnia w sposób niezobowiązujący - w towarzystwie przyjaciół, rodziny czy samych siebie. Otoczeni wszechobecną naturą, wychodzimy z założenia, że można żyć lżej. Dbać o siebie, kolekcjonować wspomnienia, cieszyć się chwilą.

W tym roku zapraszamy Was na teaserową wersję festiwalu, który ulokowany został w przepięknych przestrzeniach Cicha 23 Event Place w Markach, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. To ogromne tereny zieleni otoczone lasem, dwie zrewitalizowane stajnie oraz mnóstwo klimatycznych elementów. Dla tych, którzy pragną uciec w weekend za miasto to idealne miejsce! Niedzielne popołudnie można będzie spędzić tu na słodkim nicnierobieniu, słuchaniu ulubionej muzyki, przebywaniu w towarzystwie znajomych, słowem: niezobowiązującym chillowaniu na poduchach i leżakach.

20 czerwca 2021 r. w rytm akustycznych dźwięków, lekkich folkowych melodii, ale też bardziej energetycznych brzmień spróbujemy znaleźć przepis na dzień pełen relaksu i przyjemności. Muzycznych emocji dostarczą nam w tym roku wyłącznie polscy artyści, wspieramy się nawzajem - lokalnie. Na scenie zobaczymy takich artystów jak Kwiat Jabłoni, Mikromusic, Kaśka Sochacka, Ofelia czy MaJLo. Atmosferę podgrzewać będzie Sonar Soul.

Zasmakuj z nami beztroskich chwil i poczuj się lekko!

Szczegóły wydarzenia » Start sprzedaży biletów 29.04.2021 g.12:00.

Lekko Festiwal to nasza propozycja na spędzenie niedzielnego popołudnia w sposób niezobowiązujący - w towarzystwie przyjaciół, rodziny czy samych siebie. Otoczeni wszechobecną naturą, wychodzimy z założenia, że można żyć lżej. Dbać o siebie, kolekcjonować wspomnienia, cieszyć się chwilą.

Na scenie zobaczymy takich artystów jak Kwiat Jabłoni, Mikromusic, Kaśka Sochacka, Ofelia czy MaJLo. Atmosferę podgrzewać będzie Sonar Soul.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Ceny biletów:
129 zł (pula I) - dostępne od 29.04.2021 r. (od godz. 12:00) do 31.05.2021 r. (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.
159 zł (pula II) - dostępne od 31.05.2021 r. (od godz. 12:00) lub do wyczerpania puli biletów

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Bilet wstępu: 129.00 PLN Bilety dostępne

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Art'n'Voices – „A Lullaby for the Night” (Zuzanna Falkowska)
Art'n'Voices – „Evening Star” (Michał Ziółkowski)
Le Blakk - The Blakk SWAN

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Event 20/30 R monitor aktywny
Event 20/30 L monitor aktywny
AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
BOSS BD-2 Blues Driver efekt gitarowy

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl