1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. L.U.C - Good L.U.C.K (Klub Muzyczny Stary Klasztor) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - L.U.C - Good L.U.C.K (Klub Muzyczny Stary Klasztor) - bilety

L.U.C - Good L.U.C.K (Klub Muzyczny Stary Klasztor) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-11-23, godz. 20:00
Miasto: WROCŁAW
Miejsce: Klub Muzyczny Stary Klasztor
Adres: Purkyniego 150-155 WROCŁAW,
Opis wydarzenia

L.U.C w projekcie „Good L.U.C.K” w Starym Klasztorze!

City Sounds zaprasza do Starego Klasztoru na koncertową odsłonę projektu „Good L.U.C.K” Muzyk i multimedialny performer Łukasz „L.U.C.” Rostkowski nagrał solową płytą związaną ze światem filmu. W piosenkach, filmach i etiudach spotkają się muzycy i aktorzy m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka! 23 listopada w Sali Gotyckiej, oprócz L.U.C.a, spodziewać też się możemy gości, którzy uczestniczyli w nagraniu płyty „Good L.U.C.K”'

„Good L.U.C.K” to nowa odsłona laureata „Paszportu Polityki”, „Yachów” i „Mateusza Trójki” Łukasza Rostkowskiego. Na pozytywnych, jazzowo - chilloutowych bitach i samplach z lat 70-tych, spotkają się muzycy tacy jak m.in. Bovska, Gutek, folkowe Laboratorium Pieśni, Robert Cichy oraz czołowi polscy aktorzy wśród których będą: Tomasz Kot, Arek Jakubik, Katarzyna Figura, Karolina Czarnecka. Za produkcję odpowiedzialny jest L.U.C oraz młody producent ES.CE, który ma już na swoim koncie współpracę m.in. z holenderskim muzykiem Joe Kickass z Killing Skills i BRK współpracujący z Grubsonem. Płyta to sarkastyczna i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności i telenowelowości ludzkich losów.

Najbardziej obrazuje to cytat: „Wszyscy gramy w tym samym filmie każdy tkwi w innej scenie te same role, klatki, klapsy i chwile w dekoracjach życia przewrotność drzemie"
- jak śpiewają wspólnie artyści w utworze rozpoczynającym krążek.

Artysta zapowiada, że koncerty wykonywane będą w akustycznym kwartecie i odkrywać będą kolejne fragmenty filmów z etiudami aktorów.
Szczegóły wydarzenia »


Miejsce stojące: 50.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące (Balkon): 65.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl