1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. KURT ELLING (Klub Wytwórnia) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - KURT ELLING (Klub Wytwórnia) - bilety

KURT ELLING (Klub Wytwórnia) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-10-19, godz. 19:00
Miasto: Łódź
Miejsce: Klub Wytwórnia
Adres: ul. Łąkowa 29,

Kategoria: KoncertKlub Wytwórnia

Opis wydarzenia

Zwycięzca Grammy 2009, amerykański wokalista jazzowy. Przez The New York Times okrzyknięty jednym z najwybitniejszych wokalistów naszych czasów. Kurt Elling zawita do Wytwórni by zaprezentować utwory ze swojego ostatniego albumu "The Questions", ubarwione oczywiście mistrzowskimi improwizacjami. 
 
Tym razem artysta kieruje swa uwagę w stronę coverów wielkich twórców XX wieku: Boba Dylana, Leonarda Bernsteina, Petera Gabiela, Paula Simona i innych. "The Questions" jest muzyczną odpowiedzią na zmiany dzisiejszego świata i wszechobecny niepokój. Umiejętnie porusza kwestie polityczne, osobiste, egzystencjalne, duchowe i globalne, a także nadzieje i aspiracje na przyszłość. 
 
Współtworzony przez NEA Jazz Master i sławnego saksofonistę Branforda Marsalisa album rozwija się w bogatą i nieodpartą muzyczną rozmowę. Elling zachęca słuchaczy, by żyli w zgodzie z wielkimi pytaniami i znajdowali odwagę do stawiania czoła lękom w czasie poszukiwań własnych nań odpowiedzi. 
 
Album rozpoczyna się przejmującą wersją "A Hard Rain's A-Gonna Fall" Boba Dylana, zaś zamyka go delikatne i tęskne "Skylark" Arethy Franklin. Różnorodny, zaskakujący wybór piosenek zabiera słuchacza w podróż stawiania pytań i szukania odpowiedzi i reakcji, które rzucają nam wyzwanie i inspirują, dotykając jednocześnie bólu serc i uzdrowienia, smutku i odkupienia oraz przemieniającej siły miłości.
 
Nie zabraknie tu także zniewalających utworów instrumentalnych w nowej, ciekawej instrumentacji, uzupełnionej o wiersze Ellinga. Warstwa instrumentalna albumu wypełniona została dźwiękami najwyższej próby w wykonaniu takich gwiazd jak: Branford Marsalis (saksofon sopranowy i tenorowy), Joey Calderazzo (fortepian), Marquis Hill (flugelhorn), Jeff "Tain" Watts (perkusja), John McLean (gitara), Stu Mindeman (Hammond / B3) I Clark Sommers (bas).
 
Szczegóły wydarzenia »
Film Hotel Sp. z o.o., Łąkowa 29, 90-554 Łódź

Lokalizacja: 51.758078, 19.444089


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Łódź

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl