1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Kurier (2D) (Kino Gryf) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Kurier (2D) (Kino Gryf) - bilety

Kurier (2D) (Kino Gryf) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-04-02 18:40:00, godz.
Artysta: Kurier
Miasto: Gryfino
Miejsce: Kino Gryf
Adres: ul. Szczecińska 17,
(GPS: , )
Kategoria: film

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Kurier

Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.


Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski:


„Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych” – Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”.


Producentami wysokobudżetowej produkcji są: Muzeum Powstania Warszawskiego – inicjator przedsięwzięcia oraz Scorpio Studio – współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”, którego na dużym ekranie obejrzało blisko 1,2 miliona widzów.


Pośród międzynarodowej obsady filmu zobaczymy wschodzące nazwiska nowego pokolenia: odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński („Belfer” w reżyserii Łukasza Palkowskiego) i Patrycja Volny („1983” – pierwszy polski serial Netflixa) oraz plejadę polskich gwiazd: Tomasz SchuchardtAdam WoronowiczZbigniew ZamachowskiMirosław BakaRafał KrólikowskiGrzegorz Małecki i Jan Frycz.


Mecenasem filmu „Kurier” jest PGE Polska Grupa Energetyczna.


Patronem Akcji Edukacyjnej jest Wydawnictwo Nowa Era.

Wszystkie koncerty artysty: Kurier »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
Gryfino

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl