Kubańskie show Pasión de Buena Vista

15-02-2023 – Gdynia, Teatr Muzyczny
16-02-2023 – Łódź, Teatr Wielki
17-02-2023 – Bielsko-Biała, Cavatina Hall
18-02-2023 – Katowice, Miasto Ogrodów
19-02-2023 – Kraków, ICE Kraków
20-02-2023 – Warszawa, Teatr ROMA
21-02-2023 – Poznań, Aula im. A. Mickiewicza
22-02-2023 – Wrocław, NFM
23-02-2023 – Toruń, CKK Jordanki
24-02-2023 – Lublin, CSK

Bilety na: www.makroconcert.pl, www.ebilet.plwww.eventim.pl

Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś „Buena Vista Social Club”, jeżeli kochasz muzykę z tego filmu, nie możesz przegapić występów na żywo grupy Pasión de Buena Vista, kubańskich artystów, którzy zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj. Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy po raz kolejny zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość!!!

Jeśli pokochałeś „Buena Vista Social Club” – nie możesz przegapić tego show!
Der Spiegel

Porywające kubańskie show, które na pewno rozpali Wasze serca.
L’express

Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość członków Pasión de Buena Vista występowała z legendarnym „Buena Vista Social Club”. Kilka lat temu artyści z ówczesnej grupy byli bohaterami niesamowitego zapadającego w pamięci filmu pt. „Buena Vista Social Club”, który był swoistą rejestracją z sesji muzycznych grupy. Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć. Dziś przez większość krytyków zostali okrzyknięci godnymi ich następcami. W zespole śpiewają artyści, którzy występowali na jednej scenie z legendarnymi Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Można też ich bardzo często spotkać na jednej scenie z Omarą Portuondo. Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie.

Pasión de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii. Niepowtarzalni muzycy, najpopularniejsi piosenkarze i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Wraz z unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, wraz z rytmem, który wkrada się pod skórę, wraz z melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca, artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia. Pasión de Buena Vista jest prawdziwą deklaracją miłości do Kuby. Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasión de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień.

Poczujecie w sobie prawdziwą kubańską radość życia – a to wszystko już na początku 2023 roku, w Gdyni, Łodzi, Bielsku-Białej, Katowicach, Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu oraz Lublinie.

Powiązane Video Wszystkie video

TheThreeX, czyli muzyczny crossover
Meditango - Astor Piazzolla - De Pasion
Dyrygent – rezydent - film dokumentalny
Chopin 3 Kolory - Tango

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Jeremi UBG 00 2023 911 pokrowiec na ukulele koncertowe
Ernie Ball 2023 Paradigm Super Slinky struny do gitary elektrycznej 9-42
Cameo LUKE 700 RGB - Professional 700mW RGB Show Laser
Keeley D&M Drive - Daniel Steinhardt & Mick Taylor (That Pedal Show) Signature Overdrive / Boost efekt gitarowy

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl